Skocz do zawartości

Zakup w Tajwanie akcesorii dla RN3 Pro SE


Kyniolus73

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.10.2016 o 20:26, 1jedrzej1 napisał:

czy ja dobrze widzę, że tył gold jest niedostępny, ale w pakiecie tył + szkło + jakieś zaróżowiaste słuchawki gold jest dostępny?

Kyniolus73 daj znać co odpowiedział z tej aukcji na ali.

no niestety gold niedostepny bo wszedzie jest sprzedawany wiec sie casy skonczyly. Na razie chińczyk nie odpowiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgodnie z tym co napisałem zamykam zamówienie. Zrobiła się niezła operacja logistyczna :) 23 osoby potwierdziły, wodziak niepotwierdził wiec usuwam jego zapotrzebowanie. Zliczam z tym co mam na forum, mam nadzieje ze sie nie pomyliłem i zaktualizowaliscie odpowiednio swoje wpisy na forum. Jak ktoś moze to niech ze swojej strony to zrobi. 

Dodatkowo B0ss2 się tez wycofał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz w temacie wszyscy zamawiajacy sa na liscie - wyszlo mi 17 foli...zamiast 19. Zmodyfikowałem do 17 mam nadzieje że poprawnie...

15 tzw ...3 czyli ciemne plecki - OK

6 tzw ...4 na końcu - OK

7 tzw ...1 na końcu - OK

1 tzw ...2 czyli loty flip - OK

Edytowane przez Kyniolus73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląd szary case z tajwanu na zdjeciach :) http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/accessories/list-accessories-case-kate-version-t3459765/page11

Zamówienie poszło macie w temacie...jutro pewnie mi przysle 1 koszty zakupu w sklepie + marża agenta + przesyłka do niego.Bede słał jutro na maila grupowo

 

Edytowane przez Kyniolus73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, widmo82 napisał:

Kyniolus73 Nie wiedzialem, ze jesteś z innej strefy czasowej. Chcialem sie dopisac a tu widze, że po ptokach... 

Hmm no wiesz wieli hanysów uwaza ze gorole sa za granicą w innej strefie :). Pisalem ze wieczorem będę zamawiał a nie ze do 23.59 :). Napisz co chcesz moze jeszcze da sie zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kyniolus73 napisał:

Hmm no wiesz wieli hanysów uwaza ze gorole sa za granicą w innej strefie :). Pisalem ze wieczorem będę zamawiał a nie ze do 23.59 :). Napisz co chcesz moze jeszcze da sie zmienić

To może jeszcze się uda i dla mnie : granatowe plecki i szkło

http://buy.mi.com/tw/item/3162000006

http://buy.mi.com/tw/item/3162000003

194 NTD+ przesyłka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się zaktualizować więc wybaczcie w szczególności Wodziak który nie potwierdził przed realizacją zamówienia. 

Lewrant88 + wodziak - załóżcie nowy wątek i zbierzcie...maruderów. Przy 10 osobach powinno się wam opłacać. Ja będę pisał jak realizcja przebiega i czy to co dostaniemy...będzie pasować :). Ewentaulnie gdyby ktoś nie przesłał zapłaty czy się wycofał to jest szansa na...coś co zamówili

szaqal102 pierwszy przetestuję ponieważ mój tel dopiero płynie do mnie a szaqal jest z mojego miasta więc osobiście odbierze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakładaniem nowego wątku chyba wypadałoby wstrzymać się. Niech przyjdą te co zamówiliście, opiszecie wrazenia, podsumujecie koszty i logistykę, ofotografujecie... moze pojawią się złote :) Kyniolus73... mozesz zapytać kiedy będą dostępne własnie złote i ew. czy będą szybki czy tylko folie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, widmo82 napisał:

Z zakładaniem nowego wątku chyba wypadałoby wstrzymać się. Niech przyjdą te co zamówiliście, opiszecie wrazenia, podsumujecie koszty i logistykę, ofotografujecie... moze pojawią się złote :) Kyniolus73... mozesz zapytać kiedy będą dostępne własnie złote i ew. czy będą szybki czy tylko folie?

Widmo ale nim zbierze się kolejne 10-20 os to trochę potrwa :). A napisz sam do nich :) w końcu to tylko tajwan. Ja gadam z agentem nie bezpośrednio z buy.mi.com/tw/

A głupio się spytam jaka jest zasadniczna różnica miedzy szybka a folią ? Trwałość ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jak uderzysz czyms w ekran z szybka to jednak wieksza szansa ze ekran ocaleje. Kumplowi wypadl z kieszeni telefon jak sie nachylał i kopnął go... doleciał do siekiery :) Szybka wyszczerbila się przy krawędzi, ale wszystko działa :) Folia to raczej działa, ale na jakies drobniejsze ryski... chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Soren napisał:

W razie co ja jestem chętny na etui i szkło

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Też się piszę... może zbierze się kilka osób i faktycznie zamówimy :-)

Edytowane przez Leverant88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, widmo82 napisał:

Pogadam z Kyniolusem, zeby mi przejaśnił temat i będziemy organizować kolejne zamówienie. Chyba, ze ktos kuma o co chodzi bo ja na chwile obecną nie ogarniam tego posrednictwa w wysyłce.

Musisz założyć konto w pośredniaku :) czyli http://member.letsgobuy-tw.com/ a potem zrobić send new order i kolejno dodawać pozycje zamówienia do koszyka przez add to cart. Jak juz masz komplet to dajesz check out i tyle filozofi :)

 

order.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - składajcie zamówienia na kolejną paczkę w powyższym wątku :)

 

PS: Jak przyjdą wasze folie to napiszcie jakiś poradnik jak je naklejac najlepiej itp. Kumpel z pracy kupil w piatek Samsunga S6 Edge w EuroRTV. W bonusie dostal folie. Po naklejeniu  miala sporo babli, facet powiedzial, ze rano będzie czysciutki ekran - i rano mila niespodzianka :) 

Edytowane przez widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...