Skocz do zawartości

Zakup w Tajwanie akcesorii dla RN3 Pro SE


Kyniolus73

Rekomendowane odpowiedzi

dotarły moje fanty, dzięki @Kyniolus73 za sprawną organizację zbiorówki. etui wyglądają całkiem fajnie, zwłaszcza flip cover. choć mam wrażenie, że mogłyby same plecki być trochę ciaśniej spasowane. folie obczaję pod wieczór.

jako że zamawiałem i plecki i flip cover, być może będę odsprzedawał jedno z nich, w zależności od tego które mi się bardziej spodoba. jakby ktoś był chętny, to będziemy się dogadywać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gregsoir napisał:

dotarły moje fanty, dzięki @Kyniolus73 za sprawną organizację zbiorówki. etui wyglądają całkiem fajnie, zwłaszcza flip cover. choć mam wrażenie, że mogłyby same plecki być trochę ciaśniej spasowane. folie obczaję pod wieczór.

jako że zamawiałem i plecki i flip cover, być może będę odsprzedawał jedno z nich, w zależności od tego które mi się bardziej spodoba. jakby ktoś był chętny, to będziemy się dogadywać na PW

daj zdjęcia i ewentualnie problemy foliowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kamilo23 napisał:

Ja dzisiaj odbiorę etui z poczty. @Kyniolus73 wielkie dzięki za porządną robotę i ochotę. Też dzisiaj wstawię fotkie złota w srebrze :)

nie ma sprawy cięszę się ze mogłem pomóc. Gdybym nie miał 3 własnych dzieci "na karku" :) to pewnie mógłbym pilotować wszystkie zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kamilo23 napisał:

Swój juz odebrałem z poczty, Na pewno sporo lepszy chwyt w etui jest, eleganckie. Wygląda lepiej niż na zdjęciach i rzeczywiście troszkę luźne.

Mój case pasuje idealnie...:-) jeszcze raz dzięki Kyniolus73 za wzorowe ogarnięcie sprawy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kyniolus73 napisał:

Pewnie znajdzie sie pare osob gdzie nie dotarlo, problem ze oni nie pisza ze wyszo z sosnowca, kolejny status bedzie przyjete w miescie docelowym

Mam nadzieję, że dziś będzie. W końcu wysłałeś poleconym priorytetem. Jeśli nie, to poczta dała d... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...