Skocz do zawartości

Zakup w Tajwanie akcesorii dla RN3 Pro SE


Kyniolus73

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem pismo od nich. Przed momentem posłałem do nich komplet dokumentów, więc jak nie bedą mieć dodatkowych "ale" to jutro powinni ją zwolnić wiec w czwartek u mnie bedzie. Jest szansa ze w sobotę wyślę do was. (problem jest ze jadę na delegacje w przyszlym tyg i dopiero w domu bede w środę w nocy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2016 o 21:47, Kyniolus73 napisał:

Otrzymałem pismo od nich. Przed momentem posłałem do nich komplet dokumentów, więc jak nie bedą mieć dodatkowych "ale" to jutro powinni ją zwolnić wiec w czwartek u mnie bedzie. Jest szansa ze w sobotę wyślę do was. (problem jest ze jadę na delegacje w przyszlym tyg i dopiero w domu bede w środę w nocy)

Jak tam sytuacja się rozwija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kyniolus73 napisał:

Pytanie czy dostałeś Kate ?

Tak, Kate. W oprogramowaniu jest nawet napisane Kate. Później aktualizowałem softa Kate z paczki zip. W gratisie dostałem folie na ekran i jest za krótka (kate jest 2.5mm dłuższa). Silikonu za dolara nie dostałem w gratisie, bo i tak by nie pasował za bardzo.
Z tej angielskiej wtyczki nie jestem zadowolony. Kupiłem wersję International, żeby 1. Mieć 800MHz 2. Mieć na dzień dobry PL soft. 3. Nie bawić się w przejściówki, a tu mam wielką angielską wtyczkę i przejściówkę do niej - już wolałbym przejściówkę US-EU.
Z tym Kate są same problemy. Nie dokupi się wyświetlacza.  Nie można kupić pokrowca. Są problemy z oprogramowaniem - brak dev china. Chińczyk po 2 dniach zgodził się na odblokowanie bootloadera, ale i tak się nie da odblokować na dev global. Za pomocą Discovery LTE sprawdziłem z jaką siecią LTE się łączy i zawsze jest to 1800MHz (B3).

Edytowane przez xiaomiowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xiaomiowicz napisał:

Tak, Kate. W oprogramowaniu jest nawet napisane Kate. Później aktualizowałem softa Kate z paczki zip. W gratisie dostałem folie na ekran i jest za krótka (kate jest 2.5mm dłuższa). Silikonu za dolara nie dostałem w gratisie, bo i tak by nie pasował za bardzo.
Z tej angielskiej wtyczki nie jestem zadowolony. Kupiłem wersję International, żeby 1. Mieć 800MHz 2. Mieć na dzień dobry PL soft. 3. Nie bawić się w przejściówki, a tu mam wielką angielską wtyczkę i przejściówkę do niej - już wolałbym przejściówkę US-EU.
Z tym Kate są same problemy. Nie dokupi się wyświetlacza.  Nie można kupić pokrowca. Są problemy z oprogramowaniem - brak dev china. Chińczyk po 2 dniach zgodził się na odblokowanie bootloadera, ale i tak się nie da odblokować na dev global. Za pomocą Discovery LTE sprawdziłem z jaką siecią LTE się łączy i zawsze jest to 1800MHz (B3).

lol, brak dev china to jest dla Ciebie problem z oprogramowaniem? kate cierpi na standardowe bolączki wieku dziecięcego, takie jak brak etui. z czasem wszystko się pojawi u resselerów, tak jak z każdym innym telefonem. z softem nie ma żadnego problemu, global chodzi bardzo dobrze i jest w pełni spolszczony. jak wyjdzie xiaomi.eu, to w ogóle będzie bajka.  a za wtyczkę wiń sprzedawcę, a nie telefon. bootloader odblokowałem już drogą oficjalną, więc kwestia czasu zanim inni też to zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xiaomiowicz napisał:

Tak, Kate. W oprogramowaniu jest nawet napisane Kate. Później aktualizowałem softa Kate z paczki zip. W gratisie dostałem folie na ekran i jest za krótka (kate jest 2.5mm dłuższa). Silikonu za dolara nie dostałem w gratisie, bo i tak by nie pasował za bardzo.
Z tej angielskiej wtyczki nie jestem zadowolony. Kupiłem wersję International, żeby 1. Mieć 800MHz 2. Mieć na dzień dobry PL soft. 3. Nie bawić się w przejściówki, a tu mam wielką angielską wtyczkę i przejściówkę do niej - już wolałbym przejściówkę US-EU.
Z tym Kate są same problemy. Nie dokupi się wyświetlacza.  Nie można kupić pokrowca. Są problemy z oprogramowaniem - brak dev china. Chińczyk po 2 dniach zgodził się na odblokowanie bootloadera, ale i tak się nie da odblokować na dev global. Za pomocą Discovery LTE sprawdziłem z jaką siecią LTE się łączy i zawsze jest to 1800MHz (B3).

Po cholere kupowałeś wersje kate ? zabrałbyś kenzo i po kłopocie a teraz marudzisz...:) jedyny sensowny problem to mała dostępnośc wyświetlaczy, reszta to nie problemy i nalezalo kupić tam gdzie daja EU ładowarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, recd napisał:

Witam. Wiadomo kto będzie ogarniał  3 edycję na etui i folię ?

Do kogo wysłać maila z adresem ?

  

sam sobie zamów...za 15 zł http://www.gearbest.com/cases-leather/pp_471485.html?vip=329970&utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

tu masz hartowane szkło idealnie pasujące na kate (podobno) https://pl.aliexpress.com/item/2015-New-Nilkin-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Xiaomi-Redmi-Note-2-9H-Hard-Anti-Scratch/32447489203.html

Edytowane przez Kyniolus73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kyniolus73 napisał:

Po cholere kupowałeś wersje kate ? zabrałbyś kenzo i po kłopocie a teraz marudzisz...:) jedyny sensowny problem to mała dostępnośc wyświetlaczy, reszta to nie problemy i nalezalo kupić tam gdzie daja EU ładowarkę

Już napisałem po co kupowałem Kate. Przede wszystkim, żeby było LTE 800MHz. Nie chciało mi się czekać 10 dni na łaskawe odblokowanie bootloadera (teraz wiem, że na zablokowany bootloader też można wgrywać oprogramowanie). Kenzo nie ma B20 i mieć nie będzie. I wiele rzeczy wyszło dopiero po zakupie. A skąd pewność jaką dadzą ładowarkę? Jak czytałem komentarze na ali, to ludzie kupowali fona 3/32GB a dostawiali 2/16GB, a co dopiero zasilacz...

6 godzin temu, tpawel napisał:

To już sam możesz sobie być sobie winny że nie sprawdziles na jakim paśmie śmiga LTE u Ciebie

To nie tak. Gdzie nie jestem to jest 1800. Nawet na zadupiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xiaomiowicz napisał:

Już napisałem po co kupowałem Kate. Przede wszystkim, żeby było LTE 800MHz. Nie chciało mi się czekać 10 dni na łaskawe odblokowanie bootloadera (teraz wiem, że na zablokowany bootloader też można wgrywać oprogramowanie). Kenzo nie ma B20 i mieć nie będzie. I wiele rzeczy wyszło dopiero po zakupie. A skąd pewność jaką dadzą ładowarkę? Jak czytałem komentarze na ali, to ludzie kupowali fona 3/32GB a dostawiali 2/16GB, a co dopiero zasilacz...

To nie tak. Gdzie nie jestem to jest 1800. Nawet na zadupiu.

To chyba jednak nie o ali czytałeś tylko sklepie w Polsce aze.com.pl a to dwie różne rzeczy są. Ja ze swoich zakupów zadowolony jestem mimo że od Chińczyków kupowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Leverant88 napisał:

Chyba odeszliście trochę od tematu w tym wątku, tutaj miały być informacje o dostawie akcesoriów z Tajwanu a wy prowadzicie dywagacje o wtyczce w niektórych wersjach Kate... załóżcie oddzielny wątek i się tam żalcie...

Tyż prowda, bo i nasza paczka coś się powoli zaczyna spóźniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie takie rzeczy to do głównego watku na dyskusji ogólnej. Co do paczki to szakal102 pisał mi że miał tak samo z telefonem posłał im dane nie potwierdzili niczego ani me ani be i po 4 dniach przyszło awizo a po 5 odbiór paczki na poczcie. Wczoraj nie miałem czasu ale dziś spróbuje do nich zadzwonić i sie dopytać czy maja wszystko aby puscic dalej paczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wysylales z gmaila to masz najwieksza szanse, ze jednak nie zjadł tego emaila ich jakis filtr. Ja po 4-5dniach wysylam jeszcze raz email bo mam wrazenie, ze czasem im sie zagubi jakas wiadomosc i palą glupa, ze nic nie dostali. dzwonienie niewiele daje... o ile sie nawet dodzwonisz to powiedzą, żeby czekać. Odprawe celna przechodzilem wielokrotnie, nigdy mi nikt nie odpisał, przynajmniej z wer warszawa. Niektórzy nie dostaja pisma z prosba o wyjasnienia co zamowili itp. tylko od razu dostają paczke i druk do oplacenia. W zaleznosci od obciążenia, czasem 2dni od zatrzymania a czasem po 10 od zatrzymania w cle, przychodzi listonosz z paczka i prosi o oplate: VAT + ok 8zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...