Skocz do zawartości

Miui 8 - pytanie o termin wydania wersji stable dla Rn3pro SE


piotrk87

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.10.2016 o 17:41, Soren napisał:

Nie można zweryfikować pliku aktualizacji.

Po wrzuceniu powyższego zipa do downloaded_rom i spróbowaniu zainstalowania via manager aktualizacji.

może "Nieznane źródła" trzeba załączyć... sam chyba miałem załączone, ale czy to konieczne to już teraz nie sprawdzę

do tego kliknąłem parę razy w "Informacje o telefonie ->Wersja MIUI" i byłem programistą....

Edytowane przez misiu7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Soren napisał:

To raczej bez znaczenia bo tel podpinam w trybie fastboot do komputera. Po podpięciu działającego (mimo trybu debugowania i zaznaczonych nieznanych źródeł) miflash go nie wykrywa.

Musisz telefon przełączyć w tryb edl według instrukcji jaką wyżej ode mnie dostałeś poprzez adb switch

 

clip.jpg

Edytowane przez kamilo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrk87 napisał:

Zainstalowałem ta 8 i wydaje mi sie, ze nie dziala czujnik swiatla? Podswietlenie sie nie zmienia w ogóle, w 7 dzialalo.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Masz rozwiazanie obok ale do tego roota musisz zrobic :) jak nie urok to sraczka jak mawiaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotrk87 napisał:

Mowisz o wersji stable? Mi jednak dziala podświetlane, natomiast telefon sie bardziej grzeje i bateria słabej trzyma na tym dev.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Jesli o mnie chodzi to tak. Miui v8 stable

Edytowane przez Tomarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrk87 napisał:

I jak wrażenia z uzytkowania? Sa jakies błędy, irytujące rzeczy?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Jak narazie prawie wszystko na plus. Jedynie menu skrótów wygląda trochę kiepsko ale jeśli chodzi o całą resztę to na plus. Lepiej rozmieszczone i dopracowane ustawienia. Apart w pełni spolszczony. Ogólnie wg mnie teraz jest wszystko bardziej przejrzyste.

Błędów jak narazie nie uswiadczylem. Zobaczymy z czasem:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z błędów to ktoś pisał o czujniku światła i jego słabym (lub wręcz braku) działaniu. Chyba muszę się pod tym podpisać. 
Zaliczyłem też na samym początku jeden restart urządzenia podczas próby przesunięcia aplikacji do usunięcia.
A tak poza tym to złego słowa powiedzieć nie mogę. System chyba w 100% spolszczony (nie widziałem nigdzie zwrotów po angielsku)) a do tego zrywny i przyjemny dla oka. Nieco elementów material design wplecionych w design miui wygląda naprawdę fajnie.

Ogólnie polecam upgrade ;)

 

Update:

Macie wyszukiwarkę systemową w panelu powiadomień??

Edytowane przez Soren
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje, Mam nadzieję, że proces u mnie również przebiegnie pomyślnie. Jak się zakończy instalacja to dam znać jak wrażenia.

 

EDIT: No więc aktualizacja została zakończona. Interfejs graficzny jest bardzo fajny i przyjemny dla oka. Początkowo jak MIUI 8 zostało zaprezentowane wydawało mi się brzydkie, ale z czasem jakoś się do niego przekonałem stąd też dziś zdecydowałem się na aktualizację. Ogólnie póki co na plus, telefon nie zwolnił, ale też nie odczuwam tego by chodził szybciej. Tak czy inaczej zmiana zdecydowanie dobra. Jeszcze nie spotkałem angielskiego słowa w interfejsie co również na plus. Jak ktoś się waha czy aktualizować to mogę z pewnością polecić. 

 

PS. Jedna rzecz jednak mi się nie podoba. Po kliknięciu na pulpicie w folder z aplikacjami, pojawiło się coś takiego jak "Promowane aplikacje". Na razie nic tam nie mam, ale zgaduję, że pojawiają się tam aplikacje których najcześciej używam z danego folderu. Mi jednak jest to zbędne i trochę przeszkadza, bo wcześniej na ekranie folderu mieściła się siatka ikonek 3x4, teraz jest to 3x3.5, ponieważ ikonki z czwartego wiersza są przycięte. Czy jest jakiś sposób w MIUI na wyłączenie "Promowanych aplikacji" w folderach?

Edytowane przez KamQiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...