Skocz do zawartości

Miui 8 - pytanie o termin wydania wersji stable dla Rn3pro SE


piotrk87

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Soren napisał:

Dobrze widzę że aby wrzucić v8 trzeba mieć tel odblokowany?

Nie, nie trzeba. Ściągasz ze strony producenta wersję na fastboot potem je rozpakowujesz.

1.Odpalasz Miflasha i wybierasz rozpakowany soft

2.Poprzez adb (odpalasz przez cmd), przełączasz urządzenie w tryb edl, czyli miga tylko czerwona dioda

- adb devices

- adb reboot edl

3. Klikasz refresh w Miflashu i powinien Ci znaleźć urządzenie jeżeli masz dobrze zainstalowane sterowniki.

- zaznaczasz na dole flash all

4.Klikasz flash, cała akcja trwa ok. 300 s, po tym telefon samoczynnie się uruchomi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak wejde w tryb fastboot to miflash wywala jakiś błąd a gdy wejdę w tryb edl to siódemka szuka sterowników i finalnie wywala że nie może znaleźć a miflash w ogóle nie widzi urządzenia...

Spróbuj pobrać miflash beta, u mnie pomogło, niestety w tym momencie nie pamiętam ktora to dokładnie wersja

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj dobre sterowniki najpierw to podstawa. A jak miflash instaluje Ci sterowniki to masz klikać kontynuuj bo wywala że stery nie są podpisane cyfrowo. Z tego poradnika nie instalujesz bo masz Snapdragona a nie Mediateka. Na zablokowanym bootloaderze przez fastboota nie zainstalujesz softu. System musisz mieć x64. Tutaj masz wszystkie potrzebne programy:

https://1drv.ms/u/s!ArZBW4xKHgRF5SmEjzvm_ION0sVb

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamilo23 napisał:

Nie, telefon samo przez updatera nie przeskoczy z dev na stable i nadal będa szły aktualizacje dev być może w najbliższym czasie v9. Trzeba mu w tym pomóc Miflashem :)

nie musi być MiFlash - można ściągnąć zipa z romem i wskazać go w zwykłych aktualizacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze to co sam otrzymałem od użytkownika gregsoir

http://bigota.d.miui.com/6.9.29/miui_HMNote3ProtwGlobal_6.9.29_f35a25dd3f_6.0.zip

wrzucasz do downloaded_rom (chociaż ja miałem w Downloaded i tez poszło) w pamięci wewnętrznej, wyszukujesz wrzuconego tam zipa z poziomu aktualizacji w telefonie i aktualizujesz (restart do stock recovery chwilę trwa, nie zrażaj się)

 

Dzisiaj przeprowadziłem aktualizacje więc pewnie można poszukać od razu nowszego wydania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...