Jump to content

Operatorzy sieci brak możliwości przełączenia operatora

slav85
 Share

Recommended Posts

Witam, mam następujący problem:

posiadam karte sim sieci virgin mobile jako że zasięg jest średni chce przełączyć na jakąś inną sieć w ustawieniach niestety po przełączeniu, a udaje mi się to zrobić tylko na nadajniki play bo na inne się nie da dalej przy zasięgu pojawia się virgin mobile, coraz wiecej osób mówi mi że nie mogą się do mnie dodzwonić tak jakbym nie miał zasięgu, dodatkowo nie przzychodzą mi smsy że ktoś próbował się ze mną połączyć.

Miui 8.0.5.0 (LHOMIDG) juz z 2 razy aktualizowałem i zawsze to samo, dodam, że poprzedni telefon xrn2 nie było problemu ze zmianą operatora jak i ktoś dzwonił to zawsze przyszedł sms że ktoś sie próbował połączyć ze mną. 

Spotkał się z tym już ktoś?

4 minuty temu, slav85 napisał:

Witam, mam następujący problem:

posiadam karte sim sieci virgin mobile jako że zasięg jest średni chce przełączyć na jakąś inną sieć w ustawieniach niestety po przełączeniu, a udaje mi się to zrobić tylko na nadajniki play bo na inne się nie da dalej przy zasięgu pojawia się virgin mobile, coraz wiecej osób mówi mi że nie mogą się do mnie dodzwonić tak jakbym nie miał zasięgu, dodatkowo nie przzychodzą mi smsy że ktoś próbował się ze mną połączyć.

Miui 8.0.5.0 (LHOMIDG) juz z 2 razy aktualizowałem i zawsze to samo, dodam, że poprzedni telefon xrn2 nie było problemu ze zmianą operatora jak i ktoś dzwonił to zawsze przyszedł sms że ktoś sie próbował połączyć ze mną. 

Spotkał się z tym już ktoś?

Z tego co wiem to Vergin korzysta z nadajników Play i Tmobile i tylko między tymi operatorami możesz się przełączać. Ustaw ręcznie na sztywno  Tmobile powinni mieć lepszy zasięg.

w tym problem, że niestety na sztywno ustawienie reczne i tak nie przechodzi bo i tak po przestawieniu wraca na Virgin Mobile stąd ten problem, bo gdybym mógł przestawić na którąkolwiek inną to może problem by zniknął

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...