Skocz do zawartości

Telefon zatrzymuje się na ekranie startowym


Miyu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Posiadam xiaomi redmi 3 pro ze snapdragonem. W nocy telefon aktualizował się, jednak po tej aktualizacji nie mogę go włączyć. Ekran zamraża się na startowym logo, w fast boocie dzieje się to samo. ROM był tam już od początku, global, teraz wersja 8, aktualizował się bodajże do 8.0.2, ale tu nie jestem pewna. :/

Co zrobić, żeby znowu się włączył, jednak nie tracić przy tym gwarancji?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancję od tego sprzedawcy traktuj z dużym przymrużeniem oka, aczkolwiek w swoim regulaminie 'gwarancji' zezwalaja nawet na odblokowanie bootloadera (przezornie sprawdź, czy coś się nie zmieniło). Także myślę, że spokojnie możesz odpalić MiFlash i odsyfić telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, zaraz sprawdzę, czy mają jakąś wzmiankę o tym (swoją drogą zmienili ostatnio nazwę na "AZE"). Jeśli można, to będę coś działać. :)

Przeczytałam cały regulamin i nie ma tam nic wspomniane odnośnie tego, czy odblokowany bootloader się wlicza. 

wqwq.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam z MiFlashem, jednak nie mogę wykonać go z zablokowanym bootloaderem - wyskakuje błąd. Próbowałam równiez z adb i fastboota, odblokować go przez cmd, widać tam telefon jako urządzenie, jeśli każę wylistować, ale dostaję błąd, że nie mogę tego zrobić. Pc Suite nie wykrywa telefonu, dochodzi do 50% i "waiting for device". Jest jeszcze coś, co można zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyć tego sposobu http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/how-to/guide-reboot-to-edl-mode-fastboot-test-t3398718 

U mnie właśnie było to samo po OTA do 8 tel startuje do ekranu startowego a potem się wyłącza lub restart.

Wrzuciłem wersje kenzo_global_images_V7.3.2.0.LHOMIDD_20160419.0000.19_5.1_global_19339c1a10 i tel działa ale nie łapie sygnału i jest no service.

Nie mam już pojęcia co z tym zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...