Skocz do zawartości

Chmura/Konto Xiaomi


piotrplawecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Podepnę się pod temat, bo mam problemy z chmurą. Konto ładnie założone, wszystkie weryfikacje przebrnąłem, a mam problem z synchronizacją zdjęć. No za nic w świecie nie chce przesłać zdjęć przez WiFi. Synchronizuje, synchronizuje, poźniej niby jest napisane 'zsynchronizowane' (czyli jakby już wrzuciło), a zdjęć zarówno w folderze 'chmura', jak i na stronie nie ma.

Kilka zdjęć przesłało mi poprzez transmisje danych na 3G, ale teraz już stanęło i wyświetla się 'tylko z WiFi'. Dodam, że w ustawieniach mam odznaczone 'przesyłaj tylko z WiFi', więc powinno przez transmisje danych iść. Jakieś sugestie, co począć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości spytam... Bo ja bardzo, bardzo, bardzo rzadko logowałem się co miesiąc, dla zwiększania chmury... A nawet na Mi2s miałem usunięte całkowicie usługi Xiaomi (dopiero wróciłem z tym na Mi4) Na tą chwilę mam 13GB, więc pewnie dużo straciłem.

Do ilu Wam się udało dobić systematycznie korzystając z możliwości rozszerzenia?!

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej, korzysta ktoś z was z chmury Xiaomi? bo nie wiem czy logować się na nią czy nie, nie przewiduje że zgubie telefon bo nigdy nie miałem takiego problemu aczkolwiek nie wiadomo co przyszłość przyniesie, a przesiadki na inny smartphone nie zamierzam tel Redmi Note 3 Pro ver. 6.9.29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beepoff napisał:

 nie przewiduje że zgubie telefon

Uwielbiam takie myślenie. Podobnie jak z "nie ubezpieczam samochodu od kradzieży, bo nie planuje żeby mi ukradli", albo "jeżdżę na moto w kiepskim kasku bo nie zamierzam się przewracać". no tak, normalnie ludzie planują że zgubią telefon xD

A co do tematu, ja sobie wyłączyłem synchronizacje zdjęć itp, ale kontakty w sumie wygodnie nawet tam trzymać. No i można telefon zdalnie zablokować...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam tam też SMSy i historię połączeń. Na żadne zamachy się z nikim nie umawiam, tajemnic państwowych nie zdradzam, a jakaż wygoda w przypadku resetu, nie trzeba się chrzanić z backupami z zewnętrznych aplikacji... No i wysyłanie SMSów przez kompa - bossskie :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, przekonaliście mnie, miałem straszne opory bo zawsze gdzie bym się nie logował/ zakładał konto etc to pytają o chmurę (windows, android, w10m) jestem strasznie co do tego nie ufny ale trochę rozjaśniliście moje staroświeckie myślenie :) pozdrawiam/ można zamknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, nie chcę zakładać tematu nowego więc zapytam tutaj. Otóż mam chyba problem z chmurą Xiaomi. Mówię "chyba" dlatego że przy włączonej synchronizacji zdaje się że zapisują mi się smsy, kontakty, historie etc (tak mi się zdaje- niby backupu nie robiłem by przekonać się na 1oo %) ale za nic nie mogę wrzucić sobie na chmurę zdjęć. Wchodzę w MiCloud, w opcjach mam dostępne "zaloguj"- chociaż jak w to klikam to niby coś mieli, jakieś kółeczko przez chwilę się kręci i nic się finalnie nie zmienia... Długi czas nie mogłem tam dosłownie nic zrobić, ostatnio sam nie wiem jakim cudem udało mi się stworzyć foldery do których zamierzałem wrzucić fotki. Po wrzuceniu ich tam zrobiła mi się "kolejka foto do wysłania", na górze w pasku mam o tym informację ale nic nie wysyła, stoi w miejscu i przy każdym pliku z kolejki status jest "oczekiwanie". Synchronizacja oczywiście włączona. Problem występuje zarówno przy zaznaczonej opcji "synchronizuj tylko przez WIFI" jak i odznaczonej... Ktoś coś podpowie?

EDIT: Wogóle ten MiDrive coś świruje. Wcześniej jak ustawiłem tą kolejkę plików do wysłania to nie dość że nic nie wysyłał to jeszcze tel lagować zaczął i lekko się przywieszać. Usunąłem zadanie wysyłania zdjęć, wyczyściłem MiDrive z folderów które utworzyłem. Tel nadal się zawieszał i sypał alertami o nieodpowiadaniu MiDrive i Launcher więc zrobiłem reboot. Włączył sie ponownie i co? Pliki i foldery nie usunięte, nadal mieli wysyłanie i nadal nic nie może wysłać, cały czas oczekiwanie...

Edytowane przez santos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...