Otik

Mi5 Pro

Recommended Posts

Witam mam kilka pytań

Kupiłem Mi5 pro z  wgranym romem MIUI Polska wersja 7.6.11.0 - jak sprawdzić czy w telefonie jest odblokowany Root ?

Czy można wgrać ponownie np rom Global ?

Jak wejdę w telefonie w konto Xiaomi w zakładce moje urządzenie mam pokazane brak aktywacji - jak to zmienić ?

Przy ponownym rozruchu urządzenia pokazuje brak aktywacji karty karta działa w sieci PLAY ( była wymieniana w Redmi miałem mikro a w MI5 mam nano )

Odblokowany root? Chyba bootloader, roota sam musisz sobie wrzucić, polecam pobrać paczkę ZIP do flashowania przez twrp i sflashować ją wtedy root będzie, jak sprawdzić czy bootloader jest odblokowany jest na forum polecam użyć opcji szukaj bądź ręcznie przeszukać forum, jeśli masz odblokowany bootloader to najprościej wgrać twrp i paczkę z ROMem przez twrp, i polecam EU bądź PL, global to trochę syf moim zdaniem. 

A jeśli chcesz odblokować bootloader musisz najpierw poprosić o zgodę samo Xiaomi :) 

Edited by SlenderJr

3 minuty temu, SlenderJr napisał:

Odblokowany root? Chyba bootloader, roota sam musisz sobie wrzucić, polecam pobrać paczkę ZIP do flashowania przez twrp i sflashować ją wtedy root będzie, jak sprawdzić czy bootloader jest odblokowany jest na forum polecam użyć opcji szukaj bądź ręcznie przeszukać forum, jeśli masz odblokowany bootloader to najprościej wgrać twrp i paczkę z ROMem przez twrp, i polecam EU bądź PL, global to trochę syf moim zdaniem. 

A jeśli chcesz odblokować bootloader musisz najpierw poprosić o zgodę samo Xiaomi :) 

Chodzi mi o bootloader jak sprawdzić czy jest odblokowany ?

46 minut temu, Otik napisał:

Chodzi mi o bootloader jak sprawdzić czy jest odblokowany ?

Klik Google nie gryzie tak samo jak szukajka forumowa :)   

9 godzin temu, Grzesiuso napisał:

Ty tak serio? Marketing szeptany, w dość ordynarnej formie :D

@Otik W Fastboot:

fastboot oem device-info

I nie płacisz za jakieś bzdurne usługi. W promocji :D

Polecam https://miuipolska.pl/?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera

Edited by art12

Witam ustaliłem parę kwestii

Botloader mam odblokowany

Nie mogę zainstalować przez MiFlash  wywala mi błąd 1.jpg

Z pozycji samego telefonu też nie mogę 2.jpg

Mam system 3.jpg

Info o telefonie4.jpg

Zastanawia się gdzie kupujecie te telefony... Kolejna osoba z tym samym fakeromem. Nie ma 7.6.11 by xiaomi.eu, ostatnie miui 7 bylo 7.5.7.0 od xiaomi.eu.

Więc:

1) poki nie zrobisz wg 

i nie pokazesz screena, nie uwierze ze masz odblokowany bootloader

2) paczke do twrp chcesz wgrac przez miflash? really?

3) fakerom = nie wgrasz paczki przez update

4) najpierw poczytaj troche i np wejdz na xiaomi.eu zobacz jakie sa wersje dostepne zebys sam mogl sie skapnac ze masz jakis syf na telefonie

@art12

Po 20stu pomocach tygodniowo na PW w celu odblokowanai bootladera i instalacji romu sam zaczalem odsylac ludzi do Acida. Po co człowiek się pcha w telefon z nieznanego źródła jak sam nie wie co potem zrobić.

Co od artykułu to lekko naciągany jakby konieczne było wgranie xiaomi.eu i zdjęcie bootloadera. Wg mnie dla malo ogarnietych osob lepiej zostawic globala jesli tylko jest dostepny.

Edited by Bohyn

Wczoraj zrobiłem tym programem i przeszło 100 % 345.jpg

Dziś zrobiłem jak mi radzono

9 godzin temu, Bohyn napisał:

Zastanawia się gdzie kupujecie te telefony... Kolejna osoba z tym samym fakeromem. Nie ma 7.6.11 by xiaomi.eu, ostatnie miui 7 bylo 7.5.7.0 od xiaomi.eu.

Więc:

1) poki nie zrobisz wg 

i nie pokazesz screena, nie uwierze ze masz odblokowany bootloader

2) paczke do twrp chcesz wgrac przez miflash? really?

3) fakerom = nie wgrasz paczki przez update

4) najpierw poczytaj troche i np wejdz na xiaomi.eu zobacz jakie sa wersje dostepne zebys sam mogl sie skapnac ze masz jakis syf na telefonie

@art12

Po 20stu pomocach tygodniowo na PW w celu odblokowanai bootladera i instalacji romu sam zaczalem odsylac ludzi do Acida. Po co człowiek się pcha w telefon z nieznanego źródła jak sam nie wie co potem zrobić.

Co od artykułu to lekko naciągany jakby konieczne było wgranie xiaomi.eu i zdjęcie bootloadera. Wg mnie dla malo ogarnietych osob lepiej zostawic globala jesli tylko jest dostepny.

I wyszło coś takiego

234.jpg

234.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.