Skocz do zawartości

Mi5 Pro


Otik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań

Kupiłem Mi5 pro z  wgranym romem MIUI Polska wersja 7.6.11.0 - jak sprawdzić czy w telefonie jest odblokowany Root ?

Czy można wgrać ponownie np rom Global ?

Jak wejdę w telefonie w konto Xiaomi w zakładce moje urządzenie mam pokazane brak aktywacji - jak to zmienić ?

Przy ponownym rozruchu urządzenia pokazuje brak aktywacji karty karta działa w sieci PLAY ( była wymieniana w Redmi miałem mikro a w MI5 mam nano )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowany root? Chyba bootloader, roota sam musisz sobie wrzucić, polecam pobrać paczkę ZIP do flashowania przez twrp i sflashować ją wtedy root będzie, jak sprawdzić czy bootloader jest odblokowany jest na forum polecam użyć opcji szukaj bądź ręcznie przeszukać forum, jeśli masz odblokowany bootloader to najprościej wgrać twrp i paczkę z ROMem przez twrp, i polecam EU bądź PL, global to trochę syf moim zdaniem. 

A jeśli chcesz odblokować bootloader musisz najpierw poprosić o zgodę samo Xiaomi :) 

Edytowane przez SlenderJr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, SlenderJr napisał:

Odblokowany root? Chyba bootloader, roota sam musisz sobie wrzucić, polecam pobrać paczkę ZIP do flashowania przez twrp i sflashować ją wtedy root będzie, jak sprawdzić czy bootloader jest odblokowany jest na forum polecam użyć opcji szukaj bądź ręcznie przeszukać forum, jeśli masz odblokowany bootloader to najprościej wgrać twrp i paczkę z ROMem przez twrp, i polecam EU bądź PL, global to trochę syf moim zdaniem. 

A jeśli chcesz odblokować bootloader musisz najpierw poprosić o zgodę samo Xiaomi :) 

Chodzi mi o bootloader jak sprawdzić czy jest odblokowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grzesiuso napisał:

Ty tak serio? Marketing szeptany, w dość ordynarnej formie :D

 

@Otik W Fastboot:

fastboot oem device-info

I nie płacisz za jakieś bzdurne usługi. W promocji :D

Polecam https://miuipolska.pl/?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera

 

 

Edytowane przez art12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia się gdzie kupujecie te telefony... Kolejna osoba z tym samym fakeromem. Nie ma 7.6.11 by xiaomi.eu, ostatnie miui 7 bylo 7.5.7.0 od xiaomi.eu.

Więc:

1) poki nie zrobisz wg 

i nie pokazesz screena, nie uwierze ze masz odblokowany bootloader

2) paczke do twrp chcesz wgrac przez miflash? really?

3) fakerom = nie wgrasz paczki przez update

4) najpierw poczytaj troche i np wejdz na xiaomi.eu zobacz jakie sa wersje dostepne zebys sam mogl sie skapnac ze masz jakis syf na telefonie

 

@art12

Po 20stu pomocach tygodniowo na PW w celu odblokowanai bootladera i instalacji romu sam zaczalem odsylac ludzi do Acida. Po co człowiek się pcha w telefon z nieznanego źródła jak sam nie wie co potem zrobić.

Co od artykułu to lekko naciągany jakby konieczne było wgranie xiaomi.eu i zdjęcie bootloadera. Wg mnie dla malo ogarnietych osob lepiej zostawic globala jesli tylko jest dostepny.

Edytowane przez Bohyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem tym programem i przeszło 100 % 345.jpg

 

 

Dziś zrobiłem jak mi radzono

9 godzin temu, Bohyn napisał:

Zastanawia się gdzie kupujecie te telefony... Kolejna osoba z tym samym fakeromem. Nie ma 7.6.11 by xiaomi.eu, ostatnie miui 7 bylo 7.5.7.0 od xiaomi.eu.

Więc:

1) poki nie zrobisz wg 

i nie pokazesz screena, nie uwierze ze masz odblokowany bootloader

2) paczke do twrp chcesz wgrac przez miflash? really?

3) fakerom = nie wgrasz paczki przez update

4) najpierw poczytaj troche i np wejdz na xiaomi.eu zobacz jakie sa wersje dostepne zebys sam mogl sie skapnac ze masz jakis syf na telefonie

 

@art12

Po 20stu pomocach tygodniowo na PW w celu odblokowanai bootladera i instalacji romu sam zaczalem odsylac ludzi do Acida. Po co człowiek się pcha w telefon z nieznanego źródła jak sam nie wie co potem zrobić.

Co od artykułu to lekko naciągany jakby konieczne było wgranie xiaomi.eu i zdjęcie bootloadera. Wg mnie dla malo ogarnietych osob lepiej zostawic globala jesli tylko jest dostepny.

I wyszło coś takiego

 

234.jpg

 

234.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...