Skocz do zawartości

MI4 LTE-CU z 16gb dostępne 5,5gb


3buch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ten telefon ma naprawdę tak mało pamięci?

Miałem sporo telefonów na andku 16gb i żadnemu na dzień dobry nie zjadało 10gb.

wersja miui to 5.12.4. Da się coś zrobić żeby było więcej pamięci np przez zmianę romu itp?

W zakładce pamięć 7,4gb użyte jest przy pozycji różne.

 

EDIT: Wszedłem sobie w recovery z ciekawości i prze reebocie są 2 systemy. Ten telefon ma 2 systemy?Jak włączyłem drugi sytem to ma wersje miui 5.11.19. Problem taki że wyskakuje ciągle "niestety proces android.process.acore został zatrzymany"

Skoro tak to czy jedne można zamienić na wp10(słyszałem że w tym telefonie się da wgrać wp10). Do tej pory używałem lumii 1520 z wp10 i w sumie jak by się dało to marudzić o pamięć już nie będę:)

Edytowane przez 3buch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne to różne. Włącz sobie może czyszczenie w Panelu sterowania. Pewnie masz kopie ROMu z TWRP. Nawigacje też muszą mieć mapy w telu chyba, że używasz Google maps. U mnie różne zajmują prawie 6 GB właśnie przez kopię TWRP. A formatowanie pewnie zrobiłeś bez internal storage jak większość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formatowanie zrobiłem w ustawienia->urządzenie -> kopia i kasowanie danych -> ustawienia fabryczne i powinno wywalić wszystko.

Recovery jest standardowe miui. Kupiłem ten telefon od laski i ona na pewno nie bawiła się zmianą romów. W telefonie nie ma żadnej navi bo zostało wyczyszczone i przeglądając pliki nic co mogło by zajmować miejsce nie ma. Zastanawiałem się czy nie zrobić wipe all w recovery?Tylko co to czyści? Bo jak w jednej motce mnie przyćmiło i wziąłem wipe system to wywaliło system i d*pa.  Rzadki model razra i żadnych romów w necie. Nowa cegiełka.

 

EDIT: Wziąłem w recovery wipe all data i wipe SD card i sie wyjaśniło bo mam ponad 12gb. Zastanawia mnie jeszcze tylko czemu w ustawieniach aplikacji w zakładce pobrane mam MIPILOT a w urządzeniu go nigdzie nie ma(EDIT: Usunąłem i zainstalowałem od nowa i śmiga)

Edytowane przez 3buch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...