Skocz do zawartości

Chińskie Recovery brak mozliowsci wgrania MIUIPolska


kubuswujo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie Mi4s (wczesniej miałem dwa Mi4c) i złożyłem prosbe o odblokowanie bootloadera. Prosba zaakceptowana próbuje odblokować jednak sie nie da.

Więc wgrałem Rom dla mi4s (aqua) w wersji DEV przez MiFlash przez fastboot.>> Następnie odblokowałem bootloader, wszsytko poszło gładko, póxniej ściągnąłem aplikacje Flashify i dałem Jej ROOTA i przez nią zainstalowałem TWRP dal mi4s, (AQUA) i od tej chwili zaczeły się schody.

Uruchamiam RECOVERY TWRP, a ono jest całkowicie po chińsku!!!!!! mysle sobie może chiński ROM i tak weszło więc wgrałem przez fastboot z komputera to samo TWRP, niestety jest to samo. Ok, po obrazkach wyczaiłem gdzie jest opcja flash i wybrałem ROM:

xiaomi.eu_multi_MI4s_6.9.29_v8-5.1.zip - pobrany z miuipolska
 

i d*pa!!! Jak chce zainstalować ROM to rusza, i wyskakuje po jakims czasie, że "that ROM is for "aqua" and this is 4C"
i teraz tak, telefon to na 150%  MI4S, orginalnie w romie tak pisało, Rom DEV dla mi4S też pokazywał mi4S, i ma czytnik lini papilarnych, więc na 100% jest to mi4S nie mi4C.

(obsługuje karty sd)

Dodam że na komputerze też pokazuje mi jako "4C"

Jeśli wyjde z Recovery to mam tylko biały napis MI na czarnym tle który wisi w kółko, mam dostep prze fastboot i recovery (chińskie), więc teoretycznie mogę wgrać jakiś inny ROM ale:
Jaki ROM Wgrywać? dla MI4S (pewnie nie będzie chciał puścić bo mysli, że jest to Mi4C), czy spróbować ROM dla MI4C (tylko czy nie uwale fona)? 

Chetnie spróbował bym wgrać ROM Miui Polska przez MiFlash w trybie fastboot ale nigdzie nie mogę znaleźć tego romu w wersi fastboot, tylko recovery.....

 

Co teraz robić? Może spróbowac wgrać Rom DEV lub Stable w wersji recovery co? dodam, że ostatecznie chciałbym miec wersję miui polska, bo na tym syfie stable z którym dostałem ciągle gubił internet i aplikacje jak snapchat, Fb bardzo czesto nie aktualizowały danych....

 

czekam na odpowiedź

Kuba

 

Edit: 

P.S Dodam, że ROM DEV CHINA pobrany ztąd i wgrany przez fastboot działa:
http://en.miui.com/download-300.html

Tylko, że ten ROM ma pełno syfu chińskiego..... czy ROM Stable bedzie miał go mniej?

Dodam, że chciałbym teraz zainstalować docelowo:
xiaomi.eu_multi_MI4s_6.9.29_v8-5.1.zip - pobrany z miuipolska

Nie po to odblokowywałem bootloader by miec usyfiony soft... Co muszę zrobic?

Edytowane przez kubuswujo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...