Skocz do zawartości

Poziom baterii spada podczas ładowania


Materius1994

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Zauważyłem, że podczas udostępniania internetu,  gdy przesył danych jest dość intensywnie wykorzystywany  i jednoczesnego ładowania telefonu bateria zamiast się ładować stoi w miejscu a czasem nawet jej poziom potrafi spadać . Wiem, że może to mieć bezpośredni związek z dużym obciążeniem baterii i chciałem się Was zapytać czy to normalne szczególnie, gdy telefon posiada funkcję szybkiego ładowania. Wszystko odbywa się na oryginalnej ładowarce. Załączam screena dla lepszej oceny sytuacji. Jadę na xiaomi.eu 6.9.22

Screenshot_2016-10-03-21-09-16-996_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez Materius1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest trochę inaczej. Pobawiłem się trochę i doszedłem do dziwnego odkrycia. Nie ma znaczenia, czy telefon jest pod obciążeniem czy nie, losowo po podłączeniu ładowarki ładuje różnym prądem. ( sprawdzam w cpu x). Raz niby tylko 100-300 mA wystarczające na utrzymanie poziomu baterii. W tej sytuacji właśnie jej poziom stoi w miejscu o czym pisałem wcześniej,a wystarczy jednak ładowarkę odłączyć i ponownie podłączyć, aby "załapała" i ładowała już 1500-1700 mA. To już chyba nie jest normalne. Oddawać na gwarancję czy to wina oprogramowania ?

Edytowane przez Materius1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...