Jump to content

Aktualizacja MIUI pytania


Recommended Posts

Witam wszystkich, jakiś czas temu zadałem tutaj podobne pytanie i...... no właśnie , postanowiłem spróbować raz jeszcze uprzednio wertując to forum i jemu podobne w wersji EN.
Ale do rzeczy ,kupiłem u krajowego dostawcy Mi4s 3/64 GB,telefon przyszedł z rootem,zainstalowane Team Win Recovery Project v2.8.7.0,MIUI by xiaomi.eu 7.3 (stabilna) 7.3.2.0(LAJCNDD)- rom ten jak na razie nie sprawia żadnych problemów.
No to teraz pytania;
1- Czy w takim układzie aby zaktualizować do MIUI 8 wystarczy zrobić to za pomocą obecnego TWRP czy muszę najpierw zmienić TWRP na wersję 3.0?
2- Czy mogę zaktualizować na 8-kę moją obecną wersję czyli 7.3 bezpośrednio czy też muszę "bawić się" w instalowanie wersji dev
3- Mimo że do obecnego MIUI nie mam zastrzeżeń szukałem informacji w necie co to wogóle za wersja i jakie są opinie na jej temat ale przyznaję wiele z tego nie zrozumiałem
4- Czy w przypadku aktualizacji za pomocą TWRP tracę całe "dobrodziejstwo" czyli Root i TWRP?
Teraz koledzy wielka prośba do Was o wyrozumiałość i cierpliwość , nie każdy urodził się z MIUI w ręku, przyjmę każdą pomoc,nawet na priv bo wiem że kiedyś i tak mnie to czeka a tu "czarna d...." Pozdrawiam wszystkich.       
 

Link to post
Share on other sites

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Na wszystkie 4 pytania masz odpowiedzi na forum lub stronie miuipolska... Także, albo nie szukałeś, albo nie czytałeś ze zrozumieniem tego, co znalazłeś.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...