Skocz do zawartości

Aktualizacja MIUI pytania


QMiui

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jakiś czas temu zadałem tutaj podobne pytanie i...... no właśnie , postanowiłem spróbować raz jeszcze uprzednio wertując to forum i jemu podobne w wersji EN.
Ale do rzeczy ,kupiłem u krajowego dostawcy Mi4s 3/64 GB,telefon przyszedł z rootem,zainstalowane Team Win Recovery Project v2.8.7.0,MIUI by xiaomi.eu 7.3 (stabilna) 7.3.2.0(LAJCNDD)- rom ten jak na razie nie sprawia żadnych problemów.
No to teraz pytania;
1- Czy w takim układzie aby zaktualizować do MIUI 8 wystarczy zrobić to za pomocą obecnego TWRP czy muszę najpierw zmienić TWRP na wersję 3.0?
2- Czy mogę zaktualizować na 8-kę moją obecną wersję czyli 7.3 bezpośrednio czy też muszę "bawić się" w instalowanie wersji dev
3- Mimo że do obecnego MIUI nie mam zastrzeżeń szukałem informacji w necie co to wogóle za wersja i jakie są opinie na jej temat ale przyznaję wiele z tego nie zrozumiałem
4- Czy w przypadku aktualizacji za pomocą TWRP tracę całe "dobrodziejstwo" czyli Root i TWRP?
Teraz koledzy wielka prośba do Was o wyrozumiałość i cierpliwość , nie każdy urodził się z MIUI w ręku, przyjmę każdą pomoc,nawet na priv bo wiem że kiedyś i tak mnie to czeka a tu "czarna d...." Pozdrawiam wszystkich.       
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...