Skocz do zawartości

MIUI Stable


energyypl

Rekomendowane odpowiedzi

jakoż iż większość modeli w swoch subforach prowadzi ową dyskusje proponuje i tu podyskutwać o wersjach stabilnych dla naszych mi4. Sam obecnie siedze na stable v8.0.2.0. moim zdaniem bateria ciuit gorzej trzyma aniżeliby na v7 około 3/4 sotu. Zero restartów wszystko cacy nooooo może pomijając czasami jakość rozmów. Ps zachęcam do udzielania się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to stable niczym się nie wyróżnia na plus od wersji dev, posiedziałem jakoś jak wyszło chwilę i wróciłem szybko na dev. Teraz dev 6.9.22 traktuję jako wersję stable, bateria trzyma lepiej, nie ma restartów (w ogóle uświadomiłem sobie, że u mnie pojawiały się tylko przy włączonym wifi,  no ale to było jeszcze na globalu), wszystko git ogólnie jest. Przynajmniej u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do stable nie mam uwag a niestety brakuje mi opcji rozszerzenia belki podwójnym pociagnieciem :/

Co do baterii- zauważyłem że duży drenaż robi Bluetooth z mibandem.. Za to eksperymentowalem z apka od fb i czy jest czy nie ma zużycie baterii jest dla mnie porównywalne ale to na inny temat.

Zauważyłem też że po zainstalowaniu jakiejś aplikacji lub po prostu większej ilości po naciśnięciu przycisku podglądu apek pojawił się lag którego wcześniej nie było.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
ja aktualnie mam 7.2.16 global dev i notorycznie wywala mi google chrome, po prostu przeglądarka się zamyka i cześć:/ 

Też mam global dev ale 7.2.23 i chrome działa w porządku na7. 2.16 też było ok, spróbuj zaktualizować może pomoże.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, himek72 napisał:


Też mam global dev ale 7.2.23 i chrome działa w porządku na7. 2.16 też było ok, spróbuj zaktualizować może pomoże.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

 

 

Ale na Mi 4? Dla Mi4 nie wyszedł 7.2.23 :(
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Tu są wypisane wszystkie najnowsze wersje stabilne 

https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/

a tu link do najnowszej wersji stabilnej dostępnej na twój telefon MI4 LTE

https://www.androidfilehost.com/?fid=745425885120746859

Edytowane przez Lukas98woj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
15 godzin temu, Wako1986 napisał:

czy poprostu jest tylko nie ma OTA??

h4lik podał link do miui 9 stable, dzięki! :) Próbowałam go zainstalować z poziomu "Aktualizacji", ale za każdym razem przestają one pracować i nie mogę zainstalować. Sądzicie, że powinnam spróbować przez TWRP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej, na moim Mi4 mam obecnie wersje miui 8.3.1 global a chciałbym przejść na stable, którą wersję wziąć i mam to zrobić przez miflash czy w jaki sposób, jest może jakiś dokładny poradnik do tego krok po kroku?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lingo1 problem jest taki że ma miui 9.2 jest problem z wifi i bl i czasami przerwa gdy korzysta się z obu na raz w miui 9.5 nie zauważyłem takiej przypadłości.. Raczej z gps jest ok dziala plynie i nie przerywa tylko to jest kwestia apk czy ja miui zamraża tak jakby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też, na 9.5 stable, nie widzę jakichś problemów z działaniem telefonu/wifi/bt. Z GPS jeszcze nie korzystałem, w sensie nawigacji, bo włączony mam cały czas.

Acha, możliwe, że już zapomniałem, ale instalując wersje MIUI tygodniowe, chyba wszystkie programy zostawały. Była to jakby "aktualizacja". Po instalacji 9.5 stable musiałem konfigurować/instalować wszystko na nowo, więc warto mieć to na uwadze.

Ach, bo też ktoś o to pytał - instalowałem przez TWRP i poszło wszystko sprawnie. Dograłem jeszcze tylko blokowanie reklam stąd - również przez TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Może trochę odkopię, ale..
Aktualnie na swoim Mi4 LTE posiadam system MIUI 9.6 by xiaomi.eu 8.4.26

Pytanie do was, czy wersja stable 9.5 jest i będzie ostatnią na MIUI 9?
Oraz czy jest jakakolwiek szansa na wersje stable na MIUI 10 dla MI4?

Inny mi słowy z racji, że Mi4 przestało być wspierane szukam najlepszej wersji MIUI na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dyzson napisał:

Pytanie do was, czy wersja stable 9.5 jest i będzie ostatnią na MIUI 9?

Ostatni soft dla Mi4 to: V9.5.7.0.MXDMIFA

1 godzinę temu, Dyzson napisał:

Oraz czy jest jakakolwiek szansa na wersje stable na MIUI 10 dla MI4?

Nie. Wsparcie dla tego modelu posiada status EOL (End of Life).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na MIUI Stable
  • 3 tygodnie później...

Ostatecznie postanowiłem kupić coś nowego, a telefon oddać w dobre ręce.
Musze jedynie go przywrócić do stanu początkowego i wgrać jakiś sensowny stabilny ROM.

Na chwilę obecną znalazłem:
Stable ROM http://en.miui.com/download-240.html
oraz https://androidfilehost.com/?fid=890129502657591549

Który z tych będzie lepszy, aby wgrać i już pozostawić, aż do śmierci urządzenia?
No chyba, że jest coś jeszcze godnego uwagi?
Wgrywanie MIUI 10: 8.9.13 jest chyba średnim pomysłem, a aktualnie jest na MIUI 9.6 by xiaomi.eu 8.4.26.

Edytowane przez Dyzson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...