Skocz do zawartości

Problem z kartą sim


1rafal

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, 1rafal napisał:

Niedawno zakupilelem redmi 3s 3gb/32 wszystko działało jak należy dzisiaj pobralem aktualizacje do 8.0.4.0  wersja global i po niej pokazuje brak karty SIM sprawdzalem na kilku innych i jest to samo czy mozna jakoś przywrócić poprzednia wersje jeśli mam zablokowany bootloader

Można, instalując poprzedni rom w formacie zip przez updater, tylko nie wiem czy danych nie stracisz, można zrobić kopię i potem w razie czego przywrócisz. Tu masz podobny problem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1rafal napisał:

Dzięki za odpowiedź właśnie ściągam wersje 8.0.3.0 i ją zainstaluje mam nadzieje że pomorze, chyba dużo osób się nacięło na tą aktualizacje bo ściąganie rumu idzie bardzo wolno 

Moim zdaniem lepiej od razu ściągnij global dev 6.9.22 nie jest mniej stabilna, wręcz przeciwnie, mniej błędów i większa funkcjonalność. Byle nie 6.9.29 bo skopana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do wersji dev global 6.9.22 . Ponieważ posiadam global stable 8.0.4.0 nie mogę wgrać starszej wersji developerskiej ponieważ nie posiadam bootloadera odblokowanego to jestem troszkę w kropce bo nie mogę nigdzie dostać starszej wersji pod mi flash

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, byczasty napisał:

Ma ktoś może link do wersji dev global 6.9.22 . Ponieważ posiadam global stable 8.0.4.0 nie mogę wgrać starszej wersji developerskiej ponieważ nie posiadam bootloadera odblokowanego to jestem troszkę w kropce bo nie mogę nigdzie dostać starszej wersji pod mi flash

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

Przed chwilą, MiD napisał:
23 minuty temu, byczasty napisał:

Ma ktoś może link do wersji dev global 6.9.22 . Ponieważ posiadam global stable 8.0.4.0 nie mogę wgrać starszej wersji developerskiej ponieważ nie posiadam bootloadera odblokowanego to jestem troszkę w kropce bo nie mogę nigdzie dostać starszej wersji pod mi flash

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

biorąc pod uwagę dziwne rzeczy, które piszesz polecam przestudiowanie pierwszego posta

zajdziesz tam też link do ROMów w wersjach stable i dev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ drodzy użytkownicy mam ten link tylko ze wersje starsze są w formacie zip a nie tgz przez co wgrywa się je updaterem z tego co wy czytałem u nich na stronie potrzeba zwipeowac wszystkie dane ale do tego jest potrzebne recovery mode a do recovery odblokowany bootloader a ja mam wersje stable na której nie da sie odblokować bootloadera i tutaj kolo sie zamyka dlatego potrzebuje starszej wersji dev global którą obsłuży miflash.
Po próbie wgrania pliku poprzez updater wyskakuje informacja "nie można zweryfikować pliku aktualizacji ". Wyczyściłem dane updatera i wgrałem plik do folderu "downloaded_rom" w pamięci wewnętrznej telefonu.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez byczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam.  Mam taki problem, wkładając kartę sim do pierwszego slotu po podaniu pin pokazuje cały czas '' brak usługi " czasami złapie LTE ale i tak nie mogę wykonać połączenia, po przełożeniu do drugiego slotu zamiast karty pamięci zasięg jest ok ale nie mogę korzystać z karty pamięci. Proszę o jakieś wskazówki co to może być.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WItam

Niedawno wgrałem soft miui polska 9 do redmi 3s i od tego momentu mam czasami problem.

Z racji że korzystam z dwóch kart SIM czasami przestaje mi wykrywać 1 kartę SIM główną , po prostu nie ma zasięgu i w opcjach kart sim jej wcale nie widzi.

Dopiero reset telefonu rozwiązuje problem do ponownego wystąpienia problemu czasami jest to raz dziennie czasami 2-3 razy w ciągu doby.

Wydaję mi się że to wina aktualizacji zmiany z global na miui polska ale nie jestem pewny (wcześniej miałem miui 8 )

Proszę o pomoc 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...