Skocz do zawartości

CM14 Nougat dla mi4c ;)


nosteres

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawieniach powiadomień jest - polecam korzystać z wyszukiwarki ^^

Również jestem po instalacji i przyznać muszę, że nawet po dirty flash działa to bardzo dobrze. Powiedziałbym, że nawet lepiej niż postawiony na czysto RR :P Co prawda brakuje mi dodatkowych przełączników z centrum powiadomień, jednakże jakoś bez tego przeżyje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałam ostatni HnT i działo się to samo co na romie AndropaX - GPS się gubił, zasięg zanikał, itd.  Testowałam też trochę rom Tesla ale były problemy z rootem i się zacinał. Aktualnie mam zainstalowany AICP 12.1. GPS już się nie gubi, zasięg też, swojego dźwięku alarmu nie można ustawić ale trudno.  Jednak i z tym romem się pożegnam bo telefon samoczynnie się wyłącza. Teraz czas na RR. :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, miało nowych wydań nie być o.O

 

Synchronized with the current source CyanogenMod.
Supplemented by Ukrainian and Russian translation.
Experiment with the kernel (updated with caf to LA.BF64.1.2.3-01110-8x92.0 tag Updated Wi-Fi driver).
Experiment With GPS (part of the library moved to the assembly of the source CM).
Added ability to select the volume steps (Settings -> Sound -> Volume Levels).
Added the ability to hide the root icon (Settings -> Status Bar -> LED superuser).

Więc jest szansa, że wreszcie Wi-Fi będzie stabilniejsze :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, changelog do wczorajszego wydania.

Synchronized with the current source CyanogenMod.
Supplemented by Ukrainian and Russian translation.
He returned a lost item settings "Turning on the flashlight power button".
Added option to disable camera sounds (Settings -> Sound -> Other sounds -> The sound of the camera shutter). Note: The operation depends on the application.
Added ability to enable / disable activation screen when connected to a power source (Settings -> Display -> Awakening when connected).
Any minor additions / corrections.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2016 o 23:29, Antyhaker napisał:

Pewnie losowy przypadek - nie ma co siać defetyzmu :P Prędzej uwierzę w to, że ten Messenger Ci fona uwalił ^^

no uwalił nie chciał wstać :P  na szczescie podlaczylem pod ladowarke to juz pozniej wisial tylko na logo.. zrobilem wipe i dzialal znowu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.xda-developers.com/mi-4c/development/official-resurrection-remix-libra-aqua-t3507773

Ma ktoś wgrany ten nowy update z dzisiaj? Jeśli tak to czy mógłby mi sprawdzić czy działa hotspot wifi. W poprzedniej wersji wszystko działało oprócz tego, chodzi mi oto, że żadne urządzenie nie mogło się połączyć z udostępnionym wifi z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nosteres napisał:

nowe Hnt jest wraz z plikiem img sprawdzał ktoś o co w tym chodzi ?? :P

Się na przyszłość czyta listy zmian, się będzie wiedzieć :P
 

Synchronized with the current source CyanogenMod.
Supplemented by Ukrainian and Russian translation.
To continue their bullying kernel.

Who has a problem with spontaneous reboots, etc., try a different kernel.
cm-14.1-20161211-UNOFFICIAL-libra.img file should flash the TWRP image menu through firmware after the firmware installation.

 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antyhaker Jak działa u Ciebie transfer danych na RR? Zainstalowałem wczoraj ten ROM i prędkość na lte nie przekracza 500KB/s, upload jest zazwyczaj dwa razy większy. Na WiFi problem też występuje, prędkość jest zdecydowanie niższa niż powinna :( 

edit:na h+ prędkość jest większa niż na lte, około 800KB/s

Edytowane przez Aceiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...