Skocz do zawartości

CM14 Nougat dla mi4c ;)


nosteres

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu telefon szybko się uruchamia :) wiadomo pierwsze uruchomienie troszkę trwa ;) ponoć w antutu wyciska 76k ale cyferki nie są ważne i zobaczę jak to się ma do baterii. Rom działa dość dobrze uruchamiałem już większość apek i zero FC. Rom jest bardzo dynamiczny.

nie wiem co chcecie abym sprawdził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, nosteres napisał:

po prostu telefon szybko się uruchamia :) wiadomo pierwsze uruchomienie troszkę trwa ;) ponoć w antutu wyciska 76k ale cyferki nie są ważne i zobaczę jak to się ma do baterii. Rom działa dość dobrze uruchamiałem już większość apek i zero FC. Rom jest bardzo dynamiczny.

nie wiem co chcecie abym sprawdził ;)

Wiesz, prędkość uruchamiania to pikuś, bo jak często restartuje fona? ^^ Bardziej mnie ciekawi czas pracy na jednym ładowaniu, o czym zapewne dopiero jutro się przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to i ja wiem, sam tak zrobię :P

 

EDIT. Po raz kolejny nie zawiodłem się na tym AICP. Jeszcze na 7.0 był to jedyny ROM, który w ogóle mi działał, tak teraz jest najlepszy z tych obecnie dostępnych. Daje dostęp do największej ilości dodatkowych funkcji (głównie chodzi mi o przełączniki w centrum powiadomień), zachowano (moim zdaniem) ładną, niebieską kolorystykę znaną z nowego Google Pixel (i kilka specyficznych dla niego ustawień). Zapewne jutro dowiem się jak bateria będzie się sprawować, ale sama wydajność wydaje się być dobra - no ale to też wyjdzie w praniu.

 

EDIT2. W dalszym ciągu brakuje mi szybkiego dostępu do profili systemu + znalazłem mały błąd. Otóż jeśli ktoś będzie chciał korzystać z wyświetlanych na ekranie klawiszy, to raczej będzie musiał sobie odpuścić - niby to działa, ale ma problemy w niektórych aplikacjach.

 

EDIT3. Jeśli dla kogoś to jest ważne, to nie działa wbudowana aplikacja aparatu i chyba każda inna :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, atomrat napisał:

U mnie aparat działa cyka fotki jak ta lala.tylko zastanawia mnie czemu jest cm12.1 ale możliwe że autor Aicp zapomniał tego zmienić
Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Zapewne to kwestia Hardware'owa. No nic - trzeba czekać

 

Aktualnie siedzę na CM14.1 od @AndropaX i jedyne co mi doskwiera to konieczność wyłączania debugowania USB gdy chcemy wrzucić coś na telefon, bo komputer nie wykrywa pamieć telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawione MTP, komputer widzi telefon, ale pamięć pokazuje się dopiero po wyłączeniu debugowania. Sprawdziłem na komputerze z W8.1 sterownikami ADB i  na laptopie z W10- na obu jest tak samo.

Edit. Dodam, że po wyłączeniu debugowania nie pojawia mi się pamięć, tylko muszę odłączyć i podłączyć kabel, a następnie znowu ustawić na MTP (samo się przestawia na tryb ładowania po odpięciu)

Edytowane przez Miekki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem od wczoraj tego AICP i nie wiem czemu ale w ciągu dnia 2 razy zdarzyły mi się restarty telefonu... jak wczoraj przez cały wieczór się nim bawiłem to nic się nie działo a dzisiaj to wręcz tragedia ;) przed godzina wysypywały mi się same FC aplikacji typu snapchat czy chrome... i jeszcze co jakiś czas po dłuższym zablokowaniu telefonu czarny ekran i zero reakcji.... przesiadka na coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Antyhaker napisał:

U mnie na razie bez takich problemów. Na razie zostaję z nim.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

No to jestem mega zdziwiony ;) ja zawsze wgrywam rom. Full wipe ;) więc jak to może być ze ja miałem problemy a Ty nie ;pp poczekam na kolejne wersje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgralem HnT i wszystko pieknie smiga
aparat dziala
tylko gps jakos sygnal kuleje w porownaniu do MIUI

A czy obraz w aplikacji aparatu ma odpowiednie proporcje? W rom AndropaX niestety nie. Niezależnie, jakie proporcje wybierzemy w menu podgląd jest 16:9. Zdjęcia robi ok i z ustawionymi proporcjami, ale w czasie robienia zdjęcia widzisz te cholerne 16:9.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...