Skocz do zawartości

CM14 Nougat dla mi4c ;)


nosteres

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaobai to w ogóle wywalał mi jak zwykle błąd przy pierwszej konfiguracji urządzenia ... Wrzuciłem ten od AICP i jestem pod wrażeniem - działa ładnie, wydajnie i JAK NA RAZIE bez problemów. 

Co do poprzedniego pytania - działa dioda powiadomień.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaobai to w ogóle wywalał mi jak zwykle błąd przy pierwszej konfiguracji urządzenia ... Wrzuciłem ten od AICP i jestem pod wrażeniem - działa ładnie, wydajnie i JAK NA RAZIE bez problemów. 

Co do poprzedniego pytania - działa dioda powiadomień.

Mógłbyś podrzucić link do AICP ?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz usunąć roota ??;)

Xiaobai narazie linków nie aktualizuje bo właśnie duO bledow zgłaszają na innych forach ;p zostaje acip i 4pda ;p

A co do roota po prostu go wyłącz w opcjach programistycznych i tyle ;p

 

Edytowane przez nosteres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę go całkiem wywalić, bo mi SafetyNet problemy robi (vide PokemonGO :P). Znaczy wiem jak go całkiem wyrzucić z partycji systemowej, jednakże skutkuje to uruchamianiem się bez końca :< Wracam do Marshmallowa xP

 

EDIT. Za którymś razem telefon się uruchomił i roota nie ma - jednak Nugat zostanie na ciut dłużej :D

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie muszę, ale skoro lubię, to dlaczego mam się ograniczać przez wzgląd na jakiś testowy customROM? :P 


Niemniej, jak napisałem wyżej - już to ogarnąłem i Nugat zostaje :D Przynajmniej aż nie znajdę jakiegoś irytującego błędu :P



EDIT. Jeśli dla kogoś to istotne, to na tym od AICP nie da się ustawić oddzielnie tapety dla ekranu blokady i ekranu startowego. Ewentualnie u mnie to po prostu się popsuło :P Niby jest taka opcja, a zawsze ustawia tu i tu.


EDIT2. Jeśli kogoś to interesuje, to aplikacja OneNote nie chce się uruchomić A szkoda xP

 

EDIT3. Może mi się wydaje, ale smart się chyba bardziej grzeje - ciekawe jak będzie z baterią.

 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym od AICP to działa

EDIT. Działa komuś Ambient Display, tudzież "ekran dostosowany do otoczenia"?

EDIT2. Coś się zepsuło, roota nie ma, a mimo to SafetyNet blokuje dostęp :s

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym od AICP to działa
EDIT. Działa komuś Ambient Display, tudzież "ekran dostosowany do otoczenia"?
EDIT2. Coś się zepsuło, roota nie ma, a mimo to SafetyNet blokuje dostęp :s

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Ambient Display nie jest czasem tylko dla AMOLED ? Może chodzi Ci o Live Display?
Co do roota trzeba poczekać na xposed :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ambient display nie jest tylko dla amoled ;P jednak w smartfonach z wyświetlaczami amoled ambient display zużywa mniej energii ;) ambient display to są powiadomienia na zablokowanym ekranie naszego smartfona czarny ekran i powiadomienia bielusie a live display kolego dostosowuje barwę ekranu aby nam się oczy nie męczyły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póki co używam romu od Acip i jestem zadowolony :P

No i nie wytrzymałem i zainstalowałem najnowszą wersje od tenshi z 13 i niestety wszystko byłoby ok gdyby nie jakiś błąd monitu o uprawnienia aplikacji. A dokładniej jeśli chce się włączyć pierwszy raz jakąś aplikacje która potrzebuje zezwolenia no na dostęp do aparatu to niestety zamiast zapytania czy zezwolić na dostęp mamy białe gówienko na ekranie i nic nie możemy zrobić ;P wróciłem do Acip

Edytowane przez nosteres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 2 bugi AICP jak możecie potwierdźcie :) 1. Na aparacie (Google Camera) przy nagrywaniu powyżej 2:30sek około zaczyna świrować i wieszać się podgląd. Później jest fc.
2. GPS gubi sygnał na postoju/prostej drodze bez drzew,nie zawsze ale często . Trzeba wyłączyć i włączyć na nowo lokalizację

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie mogę doczekać asystenta google ;) niby na xda jest już opisane jak uruchomić na naszych telefonach ale średnio to działa :P

wersja z 19.0.2016 wgrana i wszystko działa ;) taka informacja dla wszystkich brak języka polskiego ;), Nagrywanie wideo działa w 4k, monit o uprawnienia wyświetla się prawidłowo.

Edytowane przez nosteres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nosteres napisał:

wersja z 19.0.2016 wgrana i wszystko działa ;) taka informacja dla wszystkich brak języka polskiego ;), Nagrywanie wideo działa w 4k, monit o uprawnienia wyświetla się prawidłowo.

ktora wersja ? xiaobai czy hikari ? bo obie maja 19.10.2016 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, doktor napisał:

ktora wersja ? xiaobai czy hikari ? bo obie maja 19.10.2016 ;)

Xiaobai ma 19.09 a nie 19.10 ;) więc logiczne że chodzi o hikari.

11 godzin temu, data17 napisał:

monit czyli powiadomienia dioda ?

Monit czyli wyskakujące okienko gdy np wlaczasz menager plików i wyskakuje monit uprawnień czy dać menadżerowie dostęp do pamięci ;) dioda powiadomień to dioda ;p 

 

Dodano nowa wersje Hikari z 22.10.2016 :) zaraz będę testował ale z tego co pisze w changelou nie działa dioda powiadomień ale tylko dla nieodebranych połączeń ;) sms i inne aplikacje są powiadamiane przez diode :)

Edytowane przez nosteres
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...