Skocz do zawartości

CM14 Nougat dla mi4c ;)


nosteres

Rekomendowane odpowiedzi

No zainstalowałem tylko system - pobawiłem się chwilę i działał. Teraz wrzucam GAPPSy to się zobaczy xP

 

Meh, wrzucenie GAPPSów = bootloop. Odpala się, mam ekran blokady, restart, ekran blokady, restart itd :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się ;) wersja ta waży o 200mb mnij hmmm ciekawe co to jest ;p

pobieram i zobaczymy ale naprawdę dziwne czemu tak mało zajmuje ;)

ku mojemu zdziwieniu cm14 z 4pda uruchomił się bez gapps działa jak należy teraz je instaluje i zobaczę jak będzie ;P

 

HURRRRAAAA działa :D nawet gps już funkcjonuje ;D i livedisplay

Screenshot_20161007-205924.png

Edytowane przez nosteres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, nie zwróciłem uwagi - zerknąłem tylko na oznaczenie wersji w nazwie pliku. Niemniej na razie nie chce mi się testować - poczekam na coś bardziej stabilnego :P

 

7 godzin temu, nosteres napisał:

HURRRRAAAA działa :D nawet gps już funkcjonuje ;D i livedisplay

 

Tak swoją drogą - LiveDisplay w ogóle działa na naszym urządzeniu? Bo to jak mniemam jest funkcja "Ekran dostosowany do otoczenia", nie?

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Antyhaker napisał:

O widzisz, nie zwróciłem uwagi - zerknąłem tylko na oznaczenie wersji w nazwie pliku. Niemniej na razie nie chce mi się testować - poczekam na coś bardziej stabilnego :P

 

Tak swoją drogą - LiveDisplay w ogóle działa na naszym urządzeniu? Bo to jak mniemam jest funkcja "Ekran dostosowany do otoczenia", nie?

livedisplay zmienia barwę ekranu ;) na dzień jest zimna a na noc ciepła żeby zlikwidować niebieskie światło które męczy oczy i sprawia że nie chce nam się spać :P

7 godzin temu, michal77 napisał:

U mnie na tej wersji nie działa nagrywanie wideo wcale.

w pierwszym poście jest informacja o tym ;) polecam aplikacje camera google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istotne róznice hmm :P raczej tego za wiele nie ma gdyż google raczej jak wypuszcza nowa wersje androida nie zmienia zbytnio jego wygladu itd ;) prostota najważniejsza. W romie jest launcher trebuchet ja wole google now launcher więc z niego korzystam. Zobacz film z pierwszego postu tam masz co nie co pokazane ustawienia wyglądają inaczej masz boczne menu ustawień jeśli wejdziesz w nie głębiej. Powiadomienia są lepiej pokazywane i w ogóle toogles są fajnie zrobione. Potestuj i zobacz każdemu co innego wpada w oko. Bateria porównywalnie jak w cm13 ;) jaj nie urywa ale mi4c już tak ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miklo napisał:

Hmm... Działa całkiem spoko. Rzeczywiście ustawienia specyficzne dla CM nie działają, ale nie szkodzi. Na razie zostaje.

mam pytanie bo mi się wydaje że powiadomienia led działały a teraz nic mi się nie świeci ;P jak jest u Ciebie ?? :P nie wiem czy to błąd romu czy ja coś zepsułem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...