Jump to content

mi4 wcdma 3/64 - co dalej?

Unuqer
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Tydzień temu przyszedł mi mój pierwszy Xiaomi, więc ze względu na to, iż wcześniej już czytałem forum chciałem się od razu zabrać za aktualizację do MIUI Polska oraz androida z jak najwyższym numerkiem (6.0 lub 6.1 - o tym niżej)
Jak się okazało musiałem wysłać prośbę o odblokowanie bootladera i dzisiaj dostałem sms'a, że okej fajnie możesz to zrobić - Super.
Aktualnie mam mętlik w głowie, ponieważ posiadam jakieś globalne Miui oraz androida 4.4, i nie mam pojęcia co dalej robić i w jakiej kolejności: czy najpierw aktualizować do MIUI Polska, czy androida do numerku. O ile w przypadku Miui nie będzie raczej problemów, bo jest masa postów o tym i przewałkowałem dużo, tak z aktualizacją androida nie mam pojęcia jak się zabrać.
Korzystając z okazji, chciałbym się jeszcze zapytać do której wersji Wy polecacie, a może nie polecacie aktualizować andka, która jest najlepiej zoptymalizowana, najfajniej działa bateria, system nie wywija co chwile bugów.
Jeszcze na końcu chciałbym też może jako ciekawostkę może nie, że parę apek od google tj: Sklep play, youtube crashuje się w losowym momencie, a w przypadku Sklepu jest to po wpisaniu w szukajce liter takich jak "I", "J", "B" - tyle aktualnie zauważylem, mam nadzieje, ze nie będzie tego problemu w aktualizacji do Miui Pl.

Pozdrawiam, i dziękuję serdecznie za każdą odpowiedz!

Słabo coś forum czytasz, bo wszystko mamy podpięte, jeśli chodzi o mi3/mi4.

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/9004-[Mi3/MI4]-MIUIPolska-MIUI-7-Android-6.0

Bootloader nie musiałbyć odblokowany, bo dla tego modelu Xiaomi nigdy go nie blokowało. A kolejna sprawa, nie ma czegoś takiego jak aktualizacja bazy Androida, a potem MIUI. To idzie w parze. Wszystko masz w linku podanym wyżej.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...