Skocz do zawartości

LTE nie działa


juro94

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam Mi4C 3/32. Kupiłem go miesiąc temu i nie działało mi LTE. Niedawno poszedłem do Play, dostałem duplikat sim, włożyłem, włączyłem telefon i LTE odbierało mi przez kilka minut. To był pierwszy i ostatni raz jak odbierał mi telefon LTE. Co jest problemem? 

Soft to MIUI Polska 5.11.5

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... szukasz wróżek, czy pomocy na forum? Mamy cudownie znać Twoją lokalizację, możliwości bts'ów w Twojej okolicy i ich zasięgi? Wejdź na btsearch, sprawdź czy masz w ogóle bts z odpowiednimi pasmami, potem sprawdź, czy jesteś w zasięgu LTE na mapie operatora oraz wpisz na nowo APN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Przepraszam, nie jestem zbyt 'advanced user', tudzież trochę za rączkę trzeba mnie podprowadzić :).

Mieszkam w centrum Wrocławia - wg mapy operatora Play, powinienem mieć zasięg zarówno na 4G LTE jaki 4G LTE Ultra cokolwiek to znaczy.

Nie wiem jak sprawdzić BTS, mógłbym dostać w tym miejscu jakieś wsparcie?

Dodatkowo, wydaje mi się, że nie musimy ograniczać się do nadajników Play, bo z tego co wiem, zasięg też leci w ramach roamingu od innych sieci.Dodam też, że najszybszy internet z jakim łączy mi Xiaomi to ten o ikonce 'H+'.

 

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ustawiłem ręcznie na nadajnik Play 4G i zaczęło śmigać, potem spowrotem ustawiłem na automatyczne wybieranie sieci i póki co utrzymuje się nadajnik Play 4G.

Zobaczymy czy w przyszłości znów będę miał taki problem i będę musiał wybierać ręcznie punkt dostępu :)

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...