Skocz do zawartości

weryfikacja oryginalności oraz modelu


Maciula

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kupiłem sobie z allegro xiaomi redmi note 3 pro ale dzien po tym jak zamówiłem gość wycofał oferte. ? Telefon do mnie przyszedł. Kilka pytań:

1. Jak pierwszy raz go właczyłem wyszło mi żeby wybrać język no to wybrałem czy to jest potwierdzenie oryginalności?

2. Na poczatku włączyłem informacje o telefonie to sie przeraziłem bo pisze mi że numer modelu to Redmi Note 3 ale RAMu jest 3GB jak w Pro, a procesor 6x1.8Ghz(ani w pro ani w normalnym tak nie ma .?.) ale w info pisze też że mam MIUI Global. To jak w końcu, to jest redmi note 3 pro czy redmi note?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam na początek lekturę forum, albo chociaż jakiegokolwiek portalu ze specyfikacją...

Ad1: Jest to potwierdzenie faktu, że telefon był w stanie fabrycznym, tzn. nikt go wcześniej nie konfigurował (albo przywrócił go do stanu fabrycznego).
Ad2: CPU 6x1.8GHz to właśnie parametry Redmi Note 3 na Snapdragonie, zwanej potocznie Redmi Note 3 Pro. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, musek napisał:

Zalecam na początek lekturę forum, albo chociaż jakiegokolwiek portalu ze specyfikacją...

Ad1: Jest to potwierdzenie faktu, że telefon był w stanie fabrycznym, tzn. nikt go wcześniej nie konfigurował (albo przywrócił go do stanu fabrycznego).
Ad2: CPU 6x1.8GHz to właśnie parametry Redmi Note 3 na Snapdragonie, zwanej potocznie Redmi Note 3 Pro. 

 


LMGTFY.

Edytowane przez musek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...