Skocz do zawartości

Problem z kompatybilnością słuchawek


Aslaf95

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć, mam niezła zagwozdkę z jackiem w moim redmi 3 ze snapdragonem 650 i wgranym globalem 8.0.2.0. Cała sprawa zaczęła się, gdy kupiłem słuchawki marki hykker w biedrze za 25 zł z wymiennym kablem jack. Po podłączeniu słuchawek, przy najmniejszym ruchu jackiem w telefonie napotykałem trzaski, rozłączenia i interpretowanie jacka jako zestawu słuchawkowego (zwykły 2 stopniowy). Co ciekawe, słuchawki działaja bez zarzutu po... Odwróceniu kabla. jak podepnę "niedziałającą" końcówkę do słuchawek, a drugą do telefonu jest ok. Jack z obydwu stron jest taki sam. Przetestowałem słuchawki AKG za 300 zł mojej dziewczyny, działają bez zarzutu, natomiast Sennheisery również trzeszczą i rozłączają, tak samo jak na początku te biedrowe. Moje Audio Technica za "bagatela" 500 zł z przejściówką duży jack/mały jack to samo. Przejściówka na bank dobra, bo w sklepie sprawdzałem dwie, słuchawki też są ok. 3 stopniowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem również działa bez zarzutu. Nie rozumiem tego wszystkiego, bo dżek to dżek przecież. O co chodzi? Gdybym chociaż wiedział na co mam patrzeć przy kupnie słuchawek, a tak o jedna wielka loteria. Może mam spieprzone wejście? Spotkaliscie takie problemy z kompatybilnością w swoich telefonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...