Skocz do zawartości

Dodanie zakładki o Redmi Note 4 oraz Redmi Pro na głównej


kskula

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jeśli to możliwe weźcie dodajcie na głównym oknie dodatkowe zakładki do tych dwóch modeli. To troche uciążliwe, ale mam model od tygodnia i żeby znaleźć jakiekolwiek odpowiedzi na forum jest to prawie nie możliwe. Problemy głównie tyczą się spraw softu - na globalu działało wszystko, na wersji z xiaomi.eu nie działa mi już kilka rzeczy. Apki są jakby starsze? Przy dogrywaniu Map google nie pyta w ogole o zgody dotyczace korzystania z modułów telefonu. To troche uciazliwe, ze instalujac i chcac korzystac z gps'a musialem poszukac opcji aby przyznac uprawnienia, ktore domyslnie na starcie w wersji  global pytał i działały. Poza tym chociazby aplikacja MiPilot jest jakas z D, tak samo jak aplikacja muzyki - czemu te aplikacje są ze starszych wersji MIUI? Nie rozumiem -_- takich rozwiązań. 

W apce od muzyki, tam jest juz ARP (odpowiednik wyszukiwania muzyki ala Shazzam - w xiaomi.eu to nie istnieje).
MiPilot w ogole nie wyszukuje zadnego sprzetu, ktory wyszukiwal i znajdowal OD STRZAŁA po dwoch klinkieciach wersja MiPilot'a w wersji Global. Mam nadzieję, że aktualizacja dzisiejszego update'u, o którym nie ma zadnych informacji cokolwiek poprawi to, bo tak serio to chyba wole wgrac juz i korzystac z ENG softu niz korzystac z telefonu cofnietego o rok wstecz generacją tylko dlatego, bo są podgrane jakieś stare wersje aplikacji, w ogole nie kompatybilne ze sprzętem albo wybrakowane (demo??)... Acid prosze zrob cos, bo ja sie nie dziwie ludziom, ze kupujac RM4 gadaja, ze lepiej 3PRO bylo brac. No nie dziwie się, skoro soft niby ten sam, obcina polowę możliwości ( zapewne wersja miuipolska/xiaomi.eu dla RM3Pro wszystko dziala i smiga),  co jest powodem tych problemow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...