DBMPL

CyanogenMod Redmi Note 3 brak fingerprint'a

Recommended Posts

Witam, liczę na pomoc z moim xiaomi. 2 tygodnie temu kupiłem redmi note 3, nie do końca wiem jaki to model, wszędzie wyświetla mi "Redmi Note 3" więc taki rom instalowałem, tak czy inaczej na żadnym romie nie działa mi czytnik linii papilarnych. Próbowałem kilku, w jednym nawet znalazła się funkcja w menu, ale po tapnięciu w nią telefon się zawieszał. Nie pasuje mi MIUI, jestem przyzwyczajony do CM, bo miałem go na nexusie 4 i nexusie 5, więc tak mi jest wygodniej.
Dokładne parametry telefonu z programu CPU-z:
CPU:Qualcomm Snapdragon 650 1,80GHz (6 rdzeni)
GPU:Aderno 510 @ 600Mhz
1854MB Total RAM
16 GB pamięci
i bateria 4000mAh
Bootloader odblokowany, wgrane TWRP. Bardzo mi zależy na fingerprincie, więc jeśli ktoś coś to byłbym bardzo wdzięczny. :)

Więc zapraszam do tematu poświęconemu CyanogenMod dla RedmiNote3Pro. 
Są tam poruszane różne kwestie, m.in. czytnika odcisków palców. Z tego, co wiem, to na CM działał tylko jeden konkretny model czytnika, podczas gdy do produkcji RN3Pro używanych jest kilka modeli różnych producentów. 

Wrzuć kernel radon przez twrp, w trakcie instalacji pyta czy masz czujnik goodix, klikasz że tak i powinno działać 

Dnia 26.09.2016 o 19:51, kubapl66 napisał:

Jeśli ktoś czytnik linii Goodix i w ogóle nie działa mu na tym CM, to robimy tak:

pobieramy paczkę z tego posta http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=68865407&postcount=2887 i flashujemy,

a następnie pobieramy najnowszy Radon kernel (obecnie V2.8) link: http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/kernel-t3414884 i flashujemy (przy instalacji włączy się Aroma i trzeba zaznaczyć że mamy sensor Goodix)

Dzięki Panowie za pomoc, ale zdecydowałem się na MIUI z forum. Wygląda i pracuje całkiem inaczej, niż to z czym dostałem telefon, więc póki co zostaje.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.