Skocz do zawartości

Głosowanie na ulubiony portal MIUI


Lalo

Rekomendowane odpowiedzi

205146ywcqz74qnm8cwwuz.png

Głosowanie odbywa się od 16 do 24 stycznia na poniższej stronie:

http://en.miui.com/thread-13283-1-1.html

Nagrody dla najlepszych portali:

Acid

-Każda fanowska strona MIUI otrzyma najnowszy telefon Xiaomi MI3 WCDMA 16G.

-Nagrodami w konkursie są paczki z upominkami w postaci słuchawek Xiaomi Piston, obudowy do MI3, MITU Doll i innych.

-Najlepsza strona fanowska zostanie ogłoszona 25 stycznia 2014.

2130097jsbojnsey65lwd5.jpg

(żeby zagłosować trzeba posiadać konto micloud, poprzez które logujemy się na forum en.miui.com lub stworzyć na stronie)

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jesteśmy niewielką społecznością. Zarejestrowanych jest niecałe 700 osób. Aktywnych udzielających garstka. Aktywnych biernych (milczących) ciut więcej. Są spora grupka użytkowników, którzy się tylko zarejestrowali, jest masa którzy od kilku miesięcy nie byli widziani na forum plus forumowicze, którzy są botami.

Może jakby Acid wysłał jakis mailing, to nastąpiłoby pospolite ruszenie objawiające się w różny sposób - jedni by głosowali inni by pisali prośbę o usunięcie swojego konta, bo przypomnieliby sobie, że takowe mają tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba nie twierdzisz że te prawie sto osób które zagłosowały to całe forum a 600 kolejnych jest zarejestrowanych tylko dla zasady? Ja jak nie mam potrzeby rejestracji gdziekolwiek to tego nie robię. Forum można przeglądać bez rejestracji więc nie wydaje mi się że większość zarejestrowanych utworzyła sobie tu konto bo tak. Ale luz nie ma obowiązku głosowania, to przecież decyzja każdego z osobna, w końcu żyjemy w wolnym kraju. W każdym razie wydaje mi się że chłopaki robią bardzo dobrą robotę i wypadałoby to docenić bo przecież robią to za darmo i właśnie dlatego jak tylko jestem w stanie podsyłam im jakiś mały datek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fyme przez parę lat byłem administratorem forum VW Polo Klub Polska, a lata lata temu moderatorem mp3store, wiem jak to wygląda od podszewki. Rejestrują się pod wpływem chwili, bo mają jakiś telefon z MIUI, bo chcą go kupić czyli mają jakieś pytania. Później albo telefonu nie kupili, albo kupili i już go nie mają. Ewentualnie telefon wciąż mają ale nic się z nim dzieje, albo nie czują potrzeby nic w nim zmieniać, bo są zadowoleni z działania, więc forum nie jest im do szczęścia potrzebne. Zapominają o koncie, zapominają o forum.

Tyle z moich przemyśleń, choć u nas w Polo Klub Polska dużo ludzi włącznie ze mną mimo posiadania innego samochodu, wciąż jeździ na zloty i wciąż przebywa na forum, bo liczą się ludzie nie samochody. To taka więź, gdzie ludzi łączy coś więcej niż tylko posiadany przedmiot.

Popatrz również ilu forumowiczów mają inne kraje. Spróbuj sobie przekalkulować na procenty ilość głosów, a ilość forumowiczów.

Jeszcze jedna sprawa. Ile osób/forumowiczów wie o głosowaniu? Ilu z nich ma ochotę rejestrować się gdzieś na chińskiej stronie, tylko po to żeby zagłosować? Patrzysz strasznie wąsko, a musisz wyjść z siebie, stanąć obok aby spojrzeć z innej perspektywy. Nie wszyscy forumowicze mają do głosowania takie samo podejście jak te 99 osób (czy ciut więcej) , które się zarejestrowały, zagłosowały i wsparły tym samym MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę racji ale większość z userów MIUI v5 zapewne ma konto bo inaczej nie wgraliby choćby motywu w telefon, no i oczywiście zdaję sobie sprawę że jeśli u nas jest ok 700 userów a w takiej Rosji powiedzmy 3000 (strzelam bo nie wiem) to siłą rzeczy ich nie przeskoczymy ale nie sądzisz że lepiej by wyglądało gdyby wynik dla Polski oscylował wokół 500 niż 100? Co do samej informacji o głosowaniu to masz rację jeśli ktoś nie zagląda za często na MIUI Polska to przegapi taką informację lub dowie się już za późno i właśnie dlatego dopisałem informację o głosowaniu na zaprzyjaźnionym forum w wątku o MIUI dla mojego modelu telefonu. Gest prosty i nic nie kosztuje a może ktoś właśnie tam doczyta o głosowaniu.

Pozdrawiam.

EDIT:

Właśnie sprawdziłem i jest ich na Rosyjskim forum prawie 30000. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli prosta matematyka. Zaokrąglając i upraszczając ilość forumowiczów i wynik, wygląda to mniej więcej tak:

MIUIWęgry - 40%

MIUIBułgaria: 19,5%

MIUIPolska - 15%

MIUIWłochy- 11%

MIUIGrecja - 10%

MIUIIndie - 5%

MIUIFrancja - 2%

MIUIRosja - 1,3%

MIUISzwajcaria - 0,6%

Podsumowując im mniej użytkowników tym lepszy wynik. Węgry 168 użytkowników forum i 67 głosów. Jak widzisz Rosja wypada bladziutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym chętnie zagłosował, ale nie mam jeszcze konta w MiCloud, bo wciąż czekam na telefon. Póki co jest w Lipsku, jak do mnie dojdzie i ogarnę wszystko przed 25 stycznia, to na pewno zagłosuję.

No chyba, że mogę jakoś założyć konto w jakiś magiczny sposób, nie posiadając jeszcze telefonu. Jeżeli tak, to proszę o wskazówki jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym chętnie zagłosował, ale nie mam jeszcze konta w MiCloud, bo wciąż czekam na telefon. Póki co jest w Lipsku, jak do mnie dojdzie i ogarnę wszystko przed 25 stycznia, to na pewno zagłosuję.

No chyba, że mogę jakoś założyć konto w jakiś magiczny sposób, nie posiadając jeszcze telefonu. Jeżeli tak, to proszę o wskazówki jak to zrobić.

Chyba się da tam na stronie założyć.

Wysłane z mojego MI 2A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...