Skocz do zawartości

Przypisanie na stałe wybranej karty SIM do wysyłania SMS


piotrom87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Redmi Note 3 pro 3/32. Wgrałem do niego soft Global MIUI Stable w najnowszej wersji 8.0.2.0.

Korzystam z 2 kart SIM.

Niestety nie znalazłem telefonie opcji, która pozwoli na sztywne ustawienie, z której karty SIM mają być wysyłane wiadomości SMS.

Chodzi mi o to, że jak dostaje wiadomości na kartę SIM1 lub 2, to chciałbym żeby przy odpowiadaniu na nie, zawsze była wykorzystywana

karta SIM1. Obecnie dzieje się to losowo (Czasem SIM1, czasem 2).

Dodam, że wchodząc w Ustawienia-Karty SIM i sieci komórkowe - Ustawienia domyślne - Wybierz  - mam  wybraną kartę 1, ale to niczego nie zmienia.

Chciałbym się dowiedzieć czy w tym telefonie jest opcja podobna to tej, pokazanej na filmie (https://www.youtube.com/watch?v=pRT5r14Vzt8) na 1:32-1:38.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Korzystam już prawie miesiąc z tego telefonu i do tej pory nie znalazłem odpowiedzi.

Owszem, tak jak pisałem wcześniej, dla tworzonej nowej wiadomości można przypisać daną kartę SIM.

Ale jak odpisuję na wiadomość która przyszła do mnie na kartę SIM2, to telefon losowo wybiera kartę z której wyślę SMSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...