Skocz do zawartości

nieoryginalny redmi note 3 pro?


kasik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że szukałam podobnego wątku, lecz nie znalazłam.

Kupiłam na allegro redmi note 3 pro. Cena niższa niż w sklepie sklepxiaomi.pl (779 zł). Dzisiaj go dostałam, pierwsze co sprawdziłam to imei na stronie xiaomi. Pokazało się info, że your imei doesn't exist. Nie mam tej zdrapki z kodem. To mnie martwi (a nawet bardzo) oraz to, że widziałam na filmach, że te telefony miały jakby dużą folię naklejkę z tyłu i na niej naklejki. Ja mam tylko same 2 naklejki, bez tej dużej. Plus ładowarka ma napisy od dołu, tam gdzie bolce się zaczynają. 

Wszystko inne wydaje się być ok, antutu przeszło na 75288 punktów, w weryfikacji xiaomi (tam, gdzie należy zeskanować qr code) pokazało, że zakupiony został w kwietniu, ale zweryfikowany 1 raz (czyli chyba to ten mój test?). Dodatkowo, test z  antutu na weryfikacje przeszedł pozytywnie.

 

A i zainstalowany mam od razu muiu 8.0.1.0  global

Teraz pytanie - czy mam się czegoś bać? :)

Edytowane przez kasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, jack78 napisał:

Raczej nie ma się czego bać. Z tego co pamiętam to jak wszedł global to wszystko jest OK.

Naklejki zdrapki w modelu RedMi Note 3 Pro nie było nigdy

Hmm dzięki, trochę spokojniejsza jestem. Od początku w sumie nastawiłam się, że będzie coś nie halo ze sprzedawcą, może zbędna panika, oby :)

8 minut temu, adrx napisał:

Pamiętaj, że to nie jest oficjalny sklep xiaomi. 

Tak, tak, pamiętam. W sumie to miało być takie porównanie cenowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...