Skocz do zawartości

Redmi 3S problem ze zdjęciami/ galeria.


teeveez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od dłuższego czasu mam problem z galeria w moim 3S.

W samej galerii smartfon wczytuje miniatury tylko jakiejs części zdjęci- reszta to szare miniatury. Często zdarza się że wywala z galerii, wyswietla komunikat o braku odpowiedzi. Z alternatywna aplikacja z google play jest podobnie. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Problem z kartą ?

Soft- miui 7 global (tel od Goldway). V7.5.9.0.MALMIDE (MIUI7).Aktualnie zaktualizowany do MIUI Global 8.0 | Stabilna | 8.0.3.0 (MALMIDG). Czy to chociaż oficjalny rom global ?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.  Mam problem z moją galerią bo nie mogę jej uruchomić i ciągle wyświetla się komunikat że galeria została zatrzymana. Oprogramowanie miui polska wersja stable. Telefon 3s z 3Gb RAM itd.  Restart telefonu nie rozwiązuje mojego problemu.  Proszę o szybką pomoc bo ten komunikat jest naprawdę irytujący i natarczywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Numb zmienił(a) tytuł na Redmi 3S problem ze zdjęciami/ galeria.
  • 1 miesiąc temu...

Miałam taki sam problem. Spróbuj uruchomić galerię, po zawieszeniu poczekaj aż telefon Ci się odwiesi i kliknij w lewy przycisk, pojawią się uruchomione aplikacje, przytrzymaj przez klika sekund ikonę galerii i wejdziesz w ustawienia. Odkliknij opcję ustawień domyślnych. Powinno pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z szarymi ikonami pojawia się wtedy kiedy synchronizuje się zdjęcia z kontem Xiaomi a potem tą synchronizację się wyłączy, nie wiem dlaczego ale galeria wtedy głupieje mimo, że zdjęcia są na karcie - przynajmniej u mnie jest to przyczyną. Rom oczywiście polski dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...