Skocz do zawartości

MiUI Center Clock Mod MIUI 7/8


zipp

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was to instalował? Działa?

Ściągnałem "enabled" i "disabled" ale jeszcze nie instaluje bo nie wiem czy to czegoś nie spiepszy :/

Jeśli ktoś instalował to czy na Mi5 działa bez problemu?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

Dobra moje pytanie nieaktualne, zainstalowalem i sprawdzilem. Dziala wszystko super. Polecam jak komus brakuje tego wygladu :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

e828010fbcc34d8f68f4f023662b49b6.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kulig007 napisał:

musisz wgrywać od nowa tego moda (najbezpieczniej pisanego pod to samo wydanie)

No właśnie. A ja siedzę na 6.3.10 (tak, wiem, archaiczny, ale lubię go, działa mi świetnie, a jak wiemy lepsze jest wrogiem dobrego :P ), a tam najstarsza wersja moda dla libry to 6.3.31. Trzy tygodnie różnicy. Pytanie - można to tak połączyć czy schrzanię wszystko dokumentnie...? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tylko jedną małą wadę: przy wyświetlaniu nazwy operatora, jak się trafi jakaś długa to dalsza część się chowa pod zegar i jest niewidoczna. Tak jest przynajmniej na R3.

Hehee sorry ale "sram" na to. Ciesze sie, ze wyglada jak iPhone bo przed Xiaomi zawsze mialem iPhone.

Hm... Dobrze wiedziec, ze nie trzeba wylaczac. Myslalem, ze tak bedzie bezpieczniej :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2016 o 22:03, KuaQ napisał:

Mogę prosić o jakiś link do moda? Nigdzie nie mogę znaleźć

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Link do moda

 

Polecam wgranie tego moda , który zawiera center clock wygląda bajecznie

http://mi-globe.com/index.php/2016/10/18/miui-8-beauty-mod/


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślałem, że coś więcej. Centralny zegarek, czy przeniesiona na lewą stronę nazwa operatora może i jest odmianą, ale nie jest czymś powalającym na kolana. Miałem nadzieję, że coś więcej dzieje się z pogodynką. Tymczasem to tylko zamiana grafiki na zdjęcie w pasku powiadomień i kolorystyki jego przycisków/suwaka. Nie ma żadnej animacji. Po kliknięciu na Pogodę, aplikacja jest już "po staremu".

Liczyłem trochę, że to będzie coś w stylu HTC Sense i jego pogodynki, czyli efekt "Łał!". Niedosyt...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mrosi napisał:

to tylko zamiana grafiki na zdjęcie w pasku powiadomień i kolorystyki jego przycisków/suwaka. Nie ma żadnej animacji.

Za to jest rozwiązany problem nieczytelnych powiadomień od aplikacji typu Spotify na pasku ;)  A animacje by ci pewnie zeżarły baterię w godzinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...