Skocz do zawartości

Czy ubieracie smartfon w etui?


Junak

Czy używasz etui na swój telefon?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy używasz etui na swój telefon?

    • Tak, zwykłe silikonowe
      4
    • Tak, typu crystal case
      0
    • Tak, w formie gumowej ramki (zabezpieczająca same brzegi telefonu)
      0
    • Tak, wykonane z aluminium
      0
    • Tak, hybrydowe (np.iPaky)
      1
    • Tak, otwierane na bok / do góry
      3
    • Tak, inne
      2
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Chyba, że ktoś ma dwie lewe ręce i zdaje sobie sprawę, że to tylko kwestia czasu jak mu telefon wypadnie i to więcej niż raz. Wtedy albo kupuje coś mocnego albo zakłada gumę.

Swoją drogą, jedyna forma która może moim zdaniem wyglądać fajnie na telefonie to naklejki dbrand. Na to mógłbym się zdecydować.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie:) poprzednie 2 lub 3 telefony też nie i używane średnio przez 2 dwa lata mogłem spokojnie oddać komuś z rodziny do dalszego korzystania - otarcia tyłu od odkładania na biurko + pojedyncze rysy od diamentów w kieszeni.

Dla mnie nie warto ale zależy co się robi na codzień.

Tap Tap Tap

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe dziecko w domu szybko uczy, że warto mieć dodatkową ochronę w postaci etui i szkła :)

W moim przypadku najpierw mirror bumper, który okazał się być strasznym syfem (wygląd fajny... i na tym zalety się kończą) , a później ipaky, z którego jestem bardzo zadowolony i używam do dziś.

Na szkle się totalnie nie znam, skończyło się na tanim 9h od wozinsky. Póki co bez zarzutu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze - nigdy, przenigdy nie zakładałem etui na telefon. W większości przypadków wydawały mi się szpecące. Aczkolwiek odkąd mam Redmi Note 3 Pro, ryski na tylnej klapie zaczęły się brać po prostu znikąd. Zainwestowałem więc w tanie, przezroczyste silikonowe etui, no ale niestety - telefon w ręku od tego czasu sprawia wrażenie tandetnego. Coś za coś :(

Edytowane przez Junak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...