Jump to content

Dwa problemy - rozmowy i sluchawki


pawelwojciech
 Share

Recommended Posts

Witam, mam dwa problemy z nowym nabytkiem -  rn3pro 2/16. Pierwszy -  jakość rozmów, słabo słyszę rozmówcę, czytałem że nie jestem sam z tym problemem. Dziadostwo przerywa przy przygaszonym wyświetlaczu, jak odsune od głowy i się podswietli to dobrze słychać. Jest jakiś patent na ten kłopot? Może wyłączenie czujnika zbliżeniowego, tylko czy tak się da? 

Noi drugi problem, podłączam słuchawki, jest ikonka słuchawki, ale gra głośnik -_- na to też czytalem o patencie wkladania jacka do połowy a po kilku sekundach do końca, ale albo ja jestem głupi, albo u mnie to nie działa. Byłbym wdzięczny jakby ktoś filmik nagrał jak to robi, może bym zobaczył czy źle wkładam :D

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie,  problem jest z jakością rozmów. Przed zakupem tylko w jednej recenzji na yt ktoś zauważył że jest 'trochę cicho'. Na angielskich forach doczytałem że jest lepiej na na oprogramowaniu CM niż MIUI - podobno działa HD Voice - bo przez blisko 3 tygodnie nie uświadczylem tego w MIUI - mam najnowszy globalnej.  Może ktoś się wypowie czy na MIUI Polska jest coś lepiej - czy w ogóle opłaca się zmieniać na MIUI Polska? Jakieś konkretne korzyści?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podepnę się do tematu:

Mam problem właśnie ze słuchawkami, występował on zarówno na 5.1 jak i teraz na 6.0.1.
Po podpięciu słuchawek wszystko jest okej, dźwięk dobry, przez dyktafon mogę się nagrać, jakość super.
Niestety jak do kogoś zadzwonię to mikrofon przy słuchawkach nie działa - rozmówca mnie w ogóle nie słyszy.

Co może być nie tak.

PS. Nie wiem jakie macie problemy z jakością rozmów - ale u mnie najlepsze ustawienie to na 1/4 - 1/2 głośności, bo powyżej jest tak głośno, że ludzie z wioski obok usłyszą ;)

Link to comment
Share on other sites

To jakaś losowosc u mnie nawet nie tyle cicho co po prostu niewyraźnie. Używałem wiele telefonów ale w tym to muszę się wsłuchiwać. Mam też samsunga note 3 którego przywrócił do życia. W tym to jest po prostu HD  w porwaniu do xrn3 pro . Ale np na whatsup czy skype jest ok. Wygląda jakby to był problem oprogramowania modemu. Chyba będę się rozstawać przez to z xrn3pro. 

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...