Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 3s - głośność mikrofonu


yoyoazs1

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, bad napisał:

Na aktualnym oprogramowaniu Miui Global poprawili to i nie ma już problemu z mikrofonem.
Sprawdź jakie masz oprogramowanie i czy dostępna jest aktualizacja.

Dodam załączniki zrzutu ekranu z informacją jakie mam oprogramowanie. Telefon od początku ma takie i nie pokazuje mi aktualizacji :(

Screenshot_2017-03-31-10-06-59-263_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szysia napisał:

Dodam załączniki zrzutu ekranu z informacją jakie mam oprogramowanie. Telefon od początku ma takie i nie pokazuje mi aktualizacji :(

Screenshot_2017-03-31-10-06-59-263_com.android.settings.png

Teraz rozmawialam z koleżanką która ma numer w plusie, ja w play i kolejny raz powiedziano mi ze mnie bardzo kiepsko słychać, nie wiem czy to rzeczywiście wynika z oprogramowania telefonu i co z tym zrobić :/ bo po co dzwonić do kogoś, skoro mnie ledwo słychać :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szysia napisał:

Teraz rozmawialam z koleżanką która ma numer w plusie, ja w play i kolejny raz powiedziano mi ze mnie bardzo kiepsko słychać, nie wiem czy to rzeczywiście wynika z oprogramowania telefonu i co z tym zrobić :/ bo po co dzwonić do kogoś, skoro mnie ledwo słychać :/ 

niestety w tym modelu trzeba RYCZEĆ do mikrofonu, aktualizacji jeszcze nie ma

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, stan48 napisał:

niestety w tym modelu trzeba RYCZEĆ do mikrofonu, aktualizacji jeszcze nie ma

Ciekawe czy w jakiś sposób zostanie to rozwiązane, bo póki co to się odechciewa jakichkolwiek rozmów przez ten telefon....

Gdyby jednak o dziwo ktos znalazł jakieś rozwiązanie i tu o tym napisał to by bylo super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szysia napisał:

Ciekawe czy w jakiś sposób zostanie to rozwiązane, bo póki co to się odechciewa jakichkolwiek rozmów przez ten telefon....

Gdyby jednak o dziwo ktos znalazł jakieś rozwiązanie i tu o tym napisał to by bylo super :)

Może masz problem z mikrofonem w swoim egzęplarzu. Mam kilku znajomych posiadających Redmi 3s i nikt nie ma tego typu problemów. Przetestuj działanie tych mikrofonów z menu serwisowego (trzeba chyba słuchawki podłączyć). Jak to menu uruchomić masz tu, a testy tam znajdziesz: https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2017 o 10:07, szysia napisał:

Dodam załączniki zrzutu ekranu z informacją jakie mam oprogramowanie. Telefon od początku ma takie i nie pokazuje mi aktualizacji :(

Screenshot_2017-03-31-10-06-59-263_com.android.settings.png

Spróbuj zainstalować najnowszy global dev. Wydaję mi się, że jest poprawa. Na global stable jest ten problem zarówno na Redmi 3s jak i Redmi note 3 pro. 

Odrębną sprawa jest sam mikrofon, którego jakość jest delikatnie mówiąc słaba.

Edytowane przez juniorow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...