Skocz do zawartości

Jaki Xiaomi MI5 kupić?


Kawecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat nie wiem którą wersje telefonu wybrać standard, prime czy pro. Możecie doradzić? Wiem ,że prime i pro różną się wielkością ramu oraz to ,że prime i pro od wersji standard różnią się taktowaniem zegara. Czy według was między wersją standard a wersją prime w taktowaniu zegara jest duża różnica w wydajności? Czy pro jest mocno wydajniejsza od prima. Nie chce kupować byle czego a też nie chce przepłacać. Będę się przesiadał z LG G3 bo laguje mi już strasznie czy będę czuł wzrost wydajności na Xiaomi Mi5?

Edytowane przez Kawecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam zmienić tel na Mi5, a obecnie mam Mi4c i po przesiadce z SGS5 jest dość odczuwalny skok reakcji telefonu na wszystko :) więc jak zmienisz na wersję 3/32 którą zamierzam nabyć i tak będziesz zadowolony bo kolejne wersje 3/64 czy 4/128 to tylko cyferki w benchmarkach, a w codziennym użytkowaniu nie zauważysz różnicy. Chyba, że grasz i zależy Ci na tym by programy uruchamiały się o 0.2 sekundy szybciej to dokładaj kasę i bierz wydajniejsze wersje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost wydajności poczujesz na pewno. Ja swego czasu zrezygnowałem z Mi4 na rzecz HTC 10 (co było strasznym błędem ...). Niby ten HTC 10 taki super a działa wolniej od Xiaomi Mi5 którego aktualnie posiadam. Oczywiście Mi5 w wersji 4/128 i ceramiką. Co do ceramiki to trzeba się przyzwyczaić bo telefon jest mega śliski lecz ja założyłem etui. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie kupić Mi5 poczekajcie kilka dni pewnie ceny spadną bo ludzie rzucą się na Mi5S (desing mi osobiście nie odpowiada Mi5S dużo ładniej wygląda Mi5) . Stałem przed wyborem czy wersja z 64Gb czy Pro wybrałem Pro i nie żałuję telefonik świetny :)


 

Edytowane przez wojtrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...