Skocz do zawartości

Odblokowanie Bootloadera/Nowy ROM


Qvan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Chciałbym wgrać na mojego Note 3 Pro wgrać nowy Rom ponieważ obecny(załączony screen) jest słaby gdyż ciągle pokazuje -2% baterii ale nie mogę wgrać romu przez MiFlashUnlock ponieważ mam wersję Stable, wgrać również nie mogę przez MiFlash ponieważ nie mogę wejść do Recovery Mode(Vol+ Power) bo pokazuje się informacja o niski poziomie baterii nawet jeżeli jest podłączony telefon do ładowarki, również przez updater na telefonie nie mogę nic zrobić ponieważ pojawia się komunikat jak za obrazku nr.2

Proszę o pomoc 

Screenshot_2016-09-26-17-23-41_com.android.settings[1].png

Screenshot_2016-09-26-17-32-13_com.miui.gallery[1].png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Skoro chcesz wgrać dev w celu odblokowania bootloadera, to po co Ci tryb recovery? Tobie potrzebny jest tryb EDL. Vol + i Vol - wciśnięty razem i podłączasz do komputera. W MiFlash robisz refresh, pojawia się port COM i można flashowac dev. Poziom baterii jest wówczas obojętny ponieważ QDLoader zasilanie ma po USB. 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w tryb EDL, MiFlash wykrył telefon jako COM tylko po 10sek. nagle przestaje i pokazuje się błąd: wystąpił błąd podczas ładowania biblioteki typu/dll.(0x80029c4a

C:\kenzo_images_6.9.23_20160805.0000.29_6.0_cn  <---- to jest to co chciałem wgrać

 

A teraz pobieram nowe  kenzo_images_6.9.22_20160805.0000.29_6.0_cn_9d2e1e20d2.tgz i może wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...