Skocz do zawartości

Telefon uceglony przy wgrywaniu akutalizacji 6.9.15


Qbz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w czasie instalacji aktualizacji do najnowszego Miui mój telefon wyłączył się. Urządzenie nie daje znaku życia, nie reaguje na przycisk zasilania. Przy próbie naładowania baterii ładowarka nie pobiera prądu. Bateria zdaje się być naładowana [Daje 4.12 V]. Aktualizacja przeprowadzana na 80% akumulatorka. Komórka była podpięta pod USB w czasie instalacji [Kopia ADB]. Fastboot odpada gdyż telefon nie reaguje na nic. Naprawa w MiCenter odpada. Czy mogę to naprawić w domu? Czy Przyjmą mi to na gwarancje?
P.S. Sprawdziłem md5 aktualizacji, wszystko w porządku.
Edytowane przez Qbz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qbz napisał:
Witam, w czasie instalacji aktualizacji do najnowszego Miui mój telefon wyłączył się. Urządzenie nie daje znaku życia, nie reaguje na przycisk zasilania. Przy próbie naładowania baterii ładowarka nie pobiera prądu. Bateria zdaje się być naładowana [Daje 4.12 V]. Aktualizacja przeprowadzana na 80% akumulatorka. Komórka była podpięta pod USB w czasie instalacji [Kopia ADB]. Fastboot odpada gdyż telefon nie reaguje na nic. Naprawa w MiCenter odpada. Czy mogę to naprawić w domu? Czy Przyjmą mi to na gwarancje?
P.S. Sprawdziłem md5 aktualizacji, wszystko w porządku.

podaj nazwę romu który wgrałeś

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qbz napisał:

link nie działa ale z nazwy widzę że jeśli ten rom wgrałeś to powinien działać poprawnie. Pytam o rom bo objawy jakie podałeś odpowiadają wgraniu nieprawidłowego romu. komputer widzi tele jak podłączasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, galakty napisał:

Spróbuj wejść do recovery przez kombinację klawiszy.

Jak pisałem, telefon ignoruję wszystko. Przy trzymaniu przycisku zasilania nawet nie pokazuje się logo Mi. A przy ładowaniu dioda się nie zapala.

21 minut temu, xxmati96xx napisał:

a spróbuj przytrzymać power przez kilka minut (nawet 10 jak dasz rade). Najpierw wyjmij baterię na kilka minut i włóż ponownie

 

Spróbowałem i efektu zero. Myślisz że da radę na gwarancje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Qbz napisał:

Jak pisałem, telefon ignoruję wszystko. Przy trzymaniu przycisku zasilania nawet nie pokazuje się logo Mi. A przy ładowaniu dioda się nie zapala.

Spróbowałem i efektu zero. Myślisz że da radę na gwarancje?

To już zależy jak na to spojrzą osoby którym odeślesz telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Qbz napisał:

Jak pisałem, telefon ignoruję wszystko. Przy trzymaniu przycisku zasilania nawet nie pokazuje się logo Mi. A przy ładowaniu dioda się nie zapala.

Spróbowałem i efektu zero. Myślisz że da radę na gwarancje?

Próbuj wszystkiego.. Recovery, download, emergency, szukaj kombinacji, wciskaj. Kiedyś też uwaliłem L5 przy podmianie bloków do bootloadera, nie wstawał. W końcu coś wcisnąłem i się włączył pod kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że mnie nie było, po kontakcie ze znajomymi i kilkoma serwisami jestem pewien że PreLoader poszedł. Podłączenie telefonu pod USB włącza go na sekundy w trybie MediaTek Flashing czy coś. Czy ktoś z was wie może gdzie są Test Point'y na tym telefonie, bo nigdzie w sieci nie mogę znaleźć. 

Dnia 27.09.2016 o 23:02, lamek898989 napisał:

A mi center dlaczego odmawia pomocy ? Napisz moze do serwisu technosa

Odpisali mi tak:

Cytat

Nie naprawiamy tego. Brak czasu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nikt nie odpowiada, to ja napiszę czym udało się ożywić RN2.

Miui PC Suite ani MiFlash nie widziały aparatu, pomimo przeróżnych wersji adb i fastboot.

Ostatecznie pomogło 15 Second ADB Installer, po instalacji której telefon został wreszcie rozpoznany przez system, a następnie paczka MIUIPolska_fastboot_toolkit do instalacji recovery.

Miui PC Suite dalej nie był w stanie wgrać softu, ale na szczęście recovery obsługuje zewnętrzną kartę pamięci, więc tam wgrałem ostatni rom Global Stable, a następnie najnowszy rom miuipolska.

Powodzenia przy odceglaniu waszych telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...