Skocz do zawartości

Cegła do kosza ???


VitoAndolini.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się wydaje, że w tak starym ROMie (7.0.x.x) nie ma blokady bootloadera, dlatego unlocker nie działa. Tak było w Mi4c dziewczyny. Ale dla spokoju wgrałem jej soft metodą bez pozwolenia. Zajęło to kilka chwil. Wgrywałem z tego linka:

Przy jakimkolwiek wgrywaniu ROMu polecam naładować baterię do 100%, bo podczas flashowania leci bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, VitoAndolini. napisał:

Acid czyli mówisz, że nie ma co bawić się w odblokowywanie bootloadera ?

No nie bo poradnik w dziale MI4c jak odblokować bez pozwolenia Xiaomi to pikuś i 10 minut roboty. Nawet kabla serwisowego nie trzeba bo komenda oem edl wchodzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko udało się. MUIU 8 Polska wgrane. Niby miałem pozwolenie od skośnookich ale nadal wyskakiwał błąd na 50% w MiUnlocku. Poszliśmy za radą Wodza Naczelnego ( ;) ) i zaczęliśmy posługiwać się tematem podanym przez @don_kamillo. Tutaj już krok po kroku, dokładnie jak z poradnika (choć nie ukrywam, że nie jest to takie łatwe jak jest napisane, więc od razu polecam laikom takim jak ja, nie robić tego samemu) wgrywaliśmy ADB, komendy, TWRP, Recovery, MIUI 8 Polska. Dzięki wszystkim którzy się wypowiedzieli w temacie ! Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam.

PS Szczególne podziękowania dla @wojtekmarchewka który okazał się człowiekiem niezwykłej cierpliwości i z dobre bite 5h dyktował mi co mam robić. Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...