Skocz do zawartości

Odzyskiwanie kontaktów


Siom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem, mój 1S utopił się przez przypadek w soku i padł, telefon ładuje się, po podłączeniu do kompa nawet go wykrywa jako dysk, mogę w niego wejść bez problemu i przeglądać foldery. Zależy mi na odzyskaniu kontaktów które na nim miałem - zapisane w telefonie (niestety nie robiłem od jakiegoś czasu synchronizacji z google ani mi account). Czy jest jakaś możliwość aby je odzyskać (ok 500)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. niestety jestem zielony w temacie. Jak mogę to sprawdzić? Jakiś tutorial?  Po podłączeniu kabla w menedżerze urządzeń tel. pojawia się jako nieznae urządzenie. W "moim komputerze" widnieje jako HM 1SW, mogę spokojnie przeglądać zawartość jak na screenie. Pobrałem również ADB Driver Installer 2.0, jednak jak próbuję go instalować to pojawia się błąd "device not found"

screen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. niestety jestem zielony w temacie. Jak mogę to sprawdzić? Jakiś tutorial?  Po podłączeniu kabla w menedżerze urządzeń tel. pojawia się jako nieznae urządzenie. W "moim komputerze" widnieje jako HM 1SW, mogę spokojnie przeglądać zawartość jak na screenie. Pobrałem również ADB Driver Installer 2.0, jednak jak próbuję go instalować to pojawia się błąd "device not found"

screen.jpg

A co się stanie jak wpiszesz w Google: adb devices ? Już pierwszy link zawiera wszystko co trzeba.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zielonyBB napisał:

 

 

A co się stanie jak wpiszesz w Google: adb devices ? Już pierwszy link zawiera wszystko co trzeba.

 

Wysłane z MI5

No właśnie wyobraź sobie, że tak zrobiłem :). Pierwszy linki: http://android.com.pl/artykuly/36486-android-sdk-adb-android-debug-bridge-podstawy/ Zgodnie z nim zainstalowałem Java orad Android SDK. Tak jak pisałem  Pobrałem również ADB Driver Installer 2.0, jednak jak próbuję go instalować to pojawia się błąd "device not found"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...