Jump to content

Mi4 problem po upadku


dbfan
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry

Jakiś czas temu został przeze mnie mój Xiaomi. Pech chciał, że wczoraj wypadł mi z rąk na chodnik betonowy, Dół ekranu został uszkodzony, tzn pojawiło się pęknięcie przez co 1/3 dołu ekranu nie reaguje na dotyk. I teraz pytanie, co zrobić z tym fantem? możliwe że poluzowała się jakaś taśma w środku i wystarczy jąpoprawić? Telefon jest na gwarancji, ale przypuszczam, że nie uwzględnią z uwagi na winę użytkownika. Ale może się mylę? a jesli nie to jakie będą koszty takiej naprawy i gdzie musiałbym się udać mieszkając w Częstochowie? Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na allegro znalazłem ekrany z dotykiem w cenie 130zł. Na allegro są filmiki w jaki sposób samemu wymienić taki ekran. Czy to nie byłoby lepszym rozwiązaniem, patrząc że zapłacę ponad 2x mniej? zależy mi na pieniążkach nie ukrywam, jest to do wymienienia samemu?

Link to comment
Share on other sites

Taka sama sytuacja mnie spotkała, nie działają przyciski wstecz menu i tak z cm wyżej, obróciłem ekran o 180 stopni, dodałem wirtualne przyciski home wstecz i korzystam teraz w ten sposób że trzymam do góry nogami telefon  :D  najtaniej ofertę widziałem wymiany za 280zł ale nie wiem jak z kurierem kto płaci. A przez [email protected]   300zł taką wiadomość otrzymałem ,,  koszt wyświetlacza dla Xiaomi MI4 wraz z usługą wymiany i ubezpieczoną przesyłką kurierską w dwie strony to 300 zł. Cała usługa odbywa się w systemie door-to-door, a więc bez konieczności wychodzenia z domu. Kurier odbiera telefon, a następnie dostarcza naprawione urządzenie pod wskazany adres. Wyświetlacz pochodzi oczywiście z polskiej dystrybucji, jest objęty gwarancją i jest dostępny w naszym serwisie od ręki.  "  

Dla mnie to było za drogo, zamówiłem niedawno redmi 3s za 423zł  więc te 300zł  to prawie wartość nowego telefonu :P 
Sam osobiście zamówiłem wyświetlacz na aliexpress za 25$ z zestawem do samodzielnej wymiany i myślę że uda mi się to zrobić, po opiniach w internecie  ludzi co pierwszy raz coś takiego robili i  poradzili sobie , 30-60 minut im to zajmowało. A jeśli będę miał problem to w serwisie zwykłym gsm w mieście taka wymiana kosztuje od 50-100zł (zależy jak duże miasto) jeśli masz swój wyświetlacz. Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wymieniłem wyświetlacz sam gdzieś tydzień temu, niecałe 100zł tak jak mówiłem mnie to kosztowało, kolory bardzo ładne, osobiście nie widzę różnicy,  jeśli ktoś kiedyś by się zastanawiał to śmiało z aliexpress może zamówić i sam wymienić, śrubokręty, otwieraki, klej, wszystko jest w zestawie :D  

Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...