Skocz do zawartości

problemy z niewyraźnym głosem w słuchawce


garibaldi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem, że osoby odbierające telefon słyszą mój głos w słuchawce niewyraźnie.Przeprowadziłem test diagnostyczny i zauważyłem wyraźne echo w trakcie testu. Może jest to problem ostatniej aktualizacji.Ja słyszę mojego rozmówcę bardzo wyraźnie, chociaż też czasami słyszę w słuchawce zniekształcenia  Może ktoś ma pomysł jak rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mojej lubej na Mi Note 16 gb ma wersję sprzed miesiąca Miui i bardzo zniekształca głos. Możliwe że to coś z redukcją szumów zbyt agresywną bo w trakcie rozmowy przy ulicy nie Słyszałem żadnych samochódów praktycznie a ruch podobo był spory.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie same wrażenie, zbyt duża ( agresywna ) redukcja szumów. Czy jest możliwa manualna zmiana redukcji szumów w naszych telefonach. Czasami mnie wnerwia, jak odbierający rozmowę mówi, że nie rozumie co mówię. Zauważyłem, że w zależności od wersji romu zakłócenia są bardzo małe lub bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z racji tego że bardzo dużo rozmawiam używam zestwu BT i nie narzekam na jakość. Ale faktycznie jak do kogoś dzwonię bez zestawu to narzekają na jakość, od zawsze tak było. Czy kogoś bolała głowa od rozmów? Ja tak ok trzech godzin dziennie rozmawiałem z telefonem przy uchu i często bolała mnie głowa. Teraz jak mam zestaw to wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...