Skocz do zawartości

Gdzie kupić Redmi Note 3 Pro


Cynamon7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić ten właśnie telefon i nie mam pojęcia gdzie to zrobić, chodzi mi o Polskie sklepy lub ewentualnie coś blisko Polski, tak żeby doszedł w maksimum 1,5- 2 tygodnie.. Zależy mi na dobrej proporcji ceny do bezpieczeństwa zwłaszcza jeżeli chodzi o oryginalność i kwestie ewentualnej gwarancji, oraz aby telefon posiadał język polski. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie nie spieszy to za tydzień dwa będą w wiekszej ilosci sklepów niż tylko x-kom od ABC DATA. Drugim dystrybutorem ma być CK Mediator. Oni mają własny sklep w CH Land w Warszawie i nazywa się Funtech. Pytałem ich bo sam jestem zainteresowany tym telefonem i podobno ma byc w cenie 969 wersja 3/32GB

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni ma mnóstwo negatywów

Z polską gwarancją to tylko x-kom za 999zl albo ibuygo 161$+możliwy vat 23% (wersja 2/16 GB). U goldway'a 134$ a jak chcesz uniknąć VAT to dodatkowo około 18$

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Funtech jak bedzie od Mediatora to tez będzie miał polską gwarancję bo mediator ma serwis w Sulejówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na xiaomi.com.pl

Telefon za pobraniem na drugi dzień był u mnie. Mija już jakiś czas i wszystko jest ok. Proponuje za pobraniem kupować bo jak nie wyślą albo coś to nie ma stresu.

 

No to miales farta bo na forum sporo jest opinii negatywnych o tym resellerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, tpawel said:

Xiaomiforsale już od dłuższego czasu nie ma w Czechach. Wszystko idzie z Chin

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Może. Ja kupowałem jakoś w kwietniu-maju i wtedy było jeszcze w Czechach. Od tamtej pory już nie interesowałem się skąd idą telefony (wiem że były importowane z Chin do Czech).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...