Skocz do zawartości

Problem z odciskiem palca.


Numilka

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym, że nie mam możliwości ustawienia odblokowywania za pomocą odcisku palca.

Wchodzę w Blokada Hasła -> Blokada i odcisk palca -> Dodaj odcisk palca i po wciśnięciu tego wyskakuje mi do wyboru: Wzór, Kod Pin i Hasło :/

Wersja android : 6.0.1 MXB48TT

Wersja MIUI : MIUI 8.1 by xiaomi.eu 6.9.22 (rozwojowa)

Gdzie jest problem ? Bardzo Was proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym, że nie mam możliwości ustawienia odblokowywania za pomocą odcisku palca.

Wchodzę w Blokada Hasła -> Blokada i odcisk palca -> Dodaj odcisk palca i po wciśnięciu tego wyskakuje mi do wyboru: Wzór, Kod Pin i Hasło :/

Wersja android : 6.0.1 MXB48TT

Wersja MIUI : MIUI 8.1 by xiaomi.eu 6.9.22 (rozwojowa)

Gdzie jest problem ? Bardzo Was proszę o pomoc.

Wybierz jedno z...

Przy każdym ponownym uruchomieniu słuchawki pierw tą (wybraną metodą) odblokujesz telefon. Późniejsze wybudzanie będzie za pomocą odcisku palca

Wysłano z Mi5 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam posiadam Mi5 od paru miesięcy Rom jest oryginalny nic nie ruszamy i dziś przestalo mi działać odblokowanie odcinkiem palca,  w ogóle po wejściu w ustawienia nie ma opcji żeby ustawić czy też zmieniać odciski palca które miałem zapisane 

Edit. Był to problem z cyklu popsuło się samo to i naprawiło się samo, uruchomiłem ponownie telefon z 10 razy i wszystko wróciło do normy :) 

Edytowane przez Morgulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Więc tak problem rozwiązany 2 dni się męczyłem ale znalazłem sposób.Dosc banalny że wcześniej na to nie wpadlem.Wina leżała po stronie TWPR zmieniłem na starszą wersję i wszystko wróciło do normy w ustawieniach wyświetla możliwość dodania odcisku.TWPR 3.1.0-1

Więc sposób z TWPR pomógł na krótko dopiero flash global stable i flash do miui.eu na androidzie 6 pomógł

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Jeszcze więcej pustych wierszy dodaj, to może zajmiesz postem całą stronę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nagle z ustawien zniknęła mi opcja dodaj odcisk palca. Wersja miui to jest 8.2.2 Stabilna i mam już ja od dawna na telefonie a zadnej nowej pobrac przez akutalizacje w telefonie nie mogę.

telefon juz resetowałem z 8 razy i też już rozładowywałem go do zera tak jak inni pisali na grupie ale nic nie pomogło ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...