Jump to content

Konto Xiaomi, usunięcie oraz nowe konto.

nosports
 Share

Recommended Posts

szukałem ale niemoge znalezć, sprzedałem znajomemu telefon wczesniej trzasnąłem ustawienia fabryczne i usunąłem go ze swojego konta xiaomi, teraz przy pierwszym uruchomieniu wyskakuje ze nie można założyc konta bo telefon jest juz przypisany do innego (pominąć sie nieda), wie ktoś jak to obejść? miflash?

34 minuty temu, nosports napisał:

szukałem ale niemoge znalezć, sprzedałem znajomemu telefon wczesniej trzasnąłem ustawienia fabryczne i usunąłem go ze swojego konta xiaomi, teraz przy pierwszym uruchomieniu wyskakuje ze nie można założyc konta bo telefon jest juz przypisany do innego (pominąć sie nieda), wie ktoś jak to obejść?

Może to nie być kwestią MIUI. Zależy jaką wersję Androida miałeś w telefonie. Od wersji 5.1, przed sprzedażą, z telefonu trzeba usunąć konto Google. To ono blokuje telefon. Poszukaj w necie, na YT są filmiki z tutorialami jak to wykonać.

@nosports

Telefon jest przypisany do konta Xiaomi, full wipe nic nie da... sprawdź czy da się wejść do TWRP i wgrać na nowo system i zrobić wipe by na nowo zastartował - logujesz się na to konto które tam miałeś i z poziomu tel. je odpinasz.

Jeśli system nie wstaje oraz nie da się wejść do TWRP, to bym najpierw spróbował ponownie wgrać TWRP z poziomu peceta (w trybie fastboot). Może wtedy TWRP "ożyje" i będzie można zainstalować MIUI EU. Jeśli to się nie uda, to niestety pozostaje wgrać na czysto pełny ROM w trybie Fastboot. Ale najpierw MIUI EU (jeśli jest dostępny w formcie dla Fastboot), lub wgrać "china" i podłączyć się na nowo pod Twoje konto, które z poziomu telefonu usuniesz i potem odepniesz na stronce mi.

• Like 1

Logujesz sie na telefonie do konta, odpinasz, tel to rejesrtuje i automatycznie wylogowuje się z konta, następnie walisz wipe i 1 uruchomienie z konfiguracja robisz BEZ karty SIM, kartę SIM  wsadzasz dopiero jak utworzysz nowe konto.

11 minut temu, Leszek napisał:

Trudno mamie chyba nie potrzebne konto Xiaomi :] bo bootloader zablokowany więc twrp ani mirecovery nie ma. A Miui stable 8.0.1.0  wgrywałem na zablokowanym bootloaderze. Kij z tym.

Mi4 nie ma blokady BL... 

34 minuty temu, Leszek napisał:

Kurde kocopoł ze mnie. Mogłem dopisać że chodzi o Redmi Note 3 Pro.

Odblokuj BL i po sprawie, SMS dostaniesz w ciągu 2dni. Konto się zawsze przyda, backup, fotki, sms, numery, wszystko ładnie się tam zgrywa i pobiera w razie wipe.

dobra mam już tą mi czwórke, zalogowałem sie na konto, ale może mi ktoś powiedzieć w którym miejscu odpina się telefon od konta, bo chyba ślepy jestem.

dobra zrobiłem, trzeba sie poprostu wylogowac z konta i przy tym zaznaczyć opcje "usun z tego urządzenia"

Edited by nosports

Dnia 25.09.2016 o 08:07, Nezumi napisał:

Logujesz sie na telefonie do konta, odpinasz, tel to rejesrtuje i automatycznie wylogowuje się z konta, następnie walisz wipe i 1 uruchomienie z konfiguracja robisz BEZ karty SIM, kartę SIM  wsadzasz dopiero jak utworzysz nowe konto.

Proszę o poradę laikowi:jak najprościej przenieść stare konto xiaomi z rn2 na nowy rn3se żeby np.żonie na tym rn2 utworzyć nowe?

Edited by Zenon

3 godziny temu, Zenon napisał:

Proszę o poradę laikowi:jak najprościej przenieść stare konto xiaomi z rn2 na nowy rn3se żeby np.żonie na tym rn2 utworzyć nowe?

1.Odepnij RN2 od konta przez telefon (aplikacja Konto Xiaomi)

2.Wyjmij kartę SIM i włącz telefon bez niej.

3.Zaloguj się na nowe.

4.Włóż nową kartę SIM.

Jeżeli chcesz przenieść sobie rzeczy (układ pulpitu, apki z GP) na nowy tel, to robisz backup w chmurę i przywracasz na nowym telefonie.

• Like 1

• 2 months later...
mam problem że telefon (redmi 4 bodajże) był kupiony z podpiętym innym kontem (oczywiście nieznanym) i nie pomaga wgranie na czysto przed edl nowego china miui  jak sobie z tym poradzić ?

Masz dwie opcje: kontakt ze sprzedawcą i wymiana na nowy (jeśli to sklep) lub wyrzucić do kubła.

Wysłane z mojego MI 5

• 1 year later...

A mam pytanie odnośnie konta Mi a mianowicie kiedyś założyłem sobie konto używając nr telefonu zapominając że posiadam już konto. Efekt jest taki że posiadam jakby dwa konta z czego korzystam z tego w którym nie ma przypisanego numeru tel. I tu moje pytanie w jaki sposób usunąć konto tak by zniknęło razem z numerem telefonu bo wtedy będę miał jedno konto w którym będzie wszystko na czym by mi zależało.

• 6 months later...

Witajcie,zawaliłem sprawę z utworzeniem nowego konta dla nowego telefonu,podałem adres e-mail i hasło i zatwierdziłem myślałem że podanie numeru telefonu będzie w dalszej części ale niestety nie było a potem chciałem już założyć z numerem tel ale wyskoczyło że adres email jest zajety i teraz jestem w ciemnej d...,jak usunąć ktoreś konto?

Napisałem do Xiaomi i usunęli mi jedno konto.

Edited by ohara
aktuel

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...