Skocz do zawartości

Szkła i etui do R3N (Kate)


gregsoir

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja.

Niestety, na stoisku nie było nic do kate. Byłem w x-komie obok i zamowilem flexible glass od 3mk. Cena ta sama co u 3mk, ale sprzedawca potwierdził mi wymiary i wg ich systemu ma 152mm wysokości. Tylko trzeba pytać o szkło do redmi note 3, oni sprzedają kate pod tą nazwą. Mają też zwykłą folie za 9 zł, ale nie dopytałem jakiego producenta. No nic , czekam na zamówienie, okaże się czy będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2016 o 18:55, barrtek213 napisał:

Aktualizacja.

Niestety, na stoisku nie było nic do kate. Byłem w x-komie obok i zamowilem flexible glass od 3mk. Cena ta sama co u 3mk, ale sprzedawca potwierdził mi wymiary i wg ich systemu ma 152mm wysokości. Tylko trzeba pytać o szkło do redmi note 3, oni sprzedają kate pod tą nazwą. Mają też zwykłą folie za 9 zł, ale nie dopytałem jakiego producenta. No nic , czekam na zamówienie, okaże się czy będzie pasować.

I jak? Dotarło do Ciebie to szkiełko już? Jak będziesz miał to zapodaj zdjęcie jeśli będziesz mieć taką możliwość:) a jak nie to po prostu daj znać czy wszystko pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzałem i jest lekka lipa. Po przymierzeniu brakuje około 1mm na dole. Na pewno nie jest to szkło do kenzo, to jest dużo mniejsze, przymierzaliśmy. Zastanawiam się czy nakładać czy oddać, a może reklamować u producenta? Co o tym myślicie? Na szerokość jest idealnie, ale góra i dół imho słabo wyglada. 

Na zdjęciach szkło jest dopasowane do głośnika.

WP_20161019_19_05_14_Rich.jpg

WP_20161019_19_05_55_Rich.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2016 o 19:26, barrtek213 napisał:

Właśnie przymierzałem i jest lekka lipa. Po przymierzeniu brakuje około 1mm na dole. Na pewno nie jest to szkło do kenzo, to jest dużo mniejsze, przymierzaliśmy. Zastanawiam się czy nakładać czy oddać, a może reklamować u producenta? Co o tym myślicie? Na szerokość jest idealnie, ale góra i dół imho słabo wyglada. 

Na zdjęciach szkło jest dopasowane do głośnika.

WP_20161019_19_05_14_Rich.jpg

WP_20161019_19_05_55_Rich.jpg

Ja kupiłem szkło hybrydowe 3mk leży idealnie

IMG_1181.JPG

IMG_1182.JPG

IMG_1178.JPG

IMG_1182.JPG

IMG_1180.JPG

Edytowane przez daroxxl3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem je względem glosnika, więc raczej dobrze. Napisałem do 3mk, w odpowiedzi poprosili o zdjęcia. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Moim zdaniem na dole powinno być nieco dłuższe.

 

daroxxl3, możesz dać zdjęcie? 

Wronix, jak się zdecydujesz to daj znać czy to etui pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widmo szczególnie ciebie to zainteresuje bo na gearbest pojawiło się złote etui pasujące do kate http://www.gearbest.com/cases-leather/pp_471486.html

Specjalnie się pytałem i jak zobaczycie w rozmiarach ma 155 mm po zewnętrznej

Your original question is "Is this product compatible with Redmi Note 3 Pro Special Edition ( Kate)? 152,5 mm"   

Here is the answer from Our Customer service Team: 

"

Hello Marek,
Yes, it is compatible. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21 października 2016 o 17:50, widmo82 napisał:

ej ale jesli zdjecie odzwierciedla jego kolorystyke... to jest strasznie brzydkie, swieci sie jak psu.... i nawet bym go nie załozył. na dodatek plecki sa przezroczyste czyli szybko będą... zmatowione żołte. To oryginalne jest ladniejsze.

Masz racje kolorystyka jak u rosyjskiego mafiozo :) jeszcze kete na szyję i masz komplet. Mam nadzieje ze pojawi sie wiecej akcesoriów moze i w gdzies w polskiej dystrybucji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda etui nie dedykowane do Kate ale pasuje całkiem ok. Może ktoś się skusi. Zależało mi na czymś bardziej pancernym. Zamowilem jak jeszcze nie wiedziałem, że będę miał Kate. 

More durable Anti Shock iFace Silicone For Xiaomi Redmi note 3 pro phone cases,TPU PC Hard Case Silicone Cover redmi note 3 pro 
http://s.aliexpress.com/AFzi2uU3
(from AliExpress Android)

Telefon siedzi w tym pewnie. Wszystkie porty/otwory odsłonięte. Delikatnie przesunięcie na czytniku linii papilarnych. Wykonanie b.dobre. 

 

 

received_1833918023489446.jpeg

received_1833917996822782.jpeg

received_1833917933489455.jpeg

received_1833917896822792.jpeg

received_1833917830156132.jpeg

received_1833917766822805.jpeg

received_1833917606822821.jpeg

received_1833917540156161.jpeg

received_1833917470156168.jpeg

received_1833917466822835.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, WojTAZPL napisał:

1. Czy etui nie jest zbyt śliskie? Szczególnie ten plastik?

2. Czy bardzo utrudniony jest dostęp do czytnika linii papilarnych?

3. Ile trwała dostawa z ali?

Co prawda etui nie dedykowane do Kate ale pasuje całkiem ok. Może ktoś się skusi. Zależało mi na czymś bardziej pancernym. Zamowilem jak jeszcze nie wiedziałem, że będę miał Kate. 

More durable Anti Shock iFace Silicone For Xiaomi Redmi note 3 pro phone cases,TPU PC Hard Case Silicone Cover redmi note 3 pro 
http://s.aliexpress.com/AFzi2uU3
(from AliExpress Android)

Telefon siedzi w tym pewnie. Wszystkie porty/otwory odsłonięte. Delikatnie przesunięcie na czytniku linii papilarnych. Wykonanie b.dobre. 

Czytnik działa bez problemu. Tył rzeczywiście trochę śliski ale gumowe boki powodują że telefon trzyma się pewnie. Dostawa z ali 30 dni

9 minut temu, WojTAZPL napisał:

1. Czy etui nie jest zbyt śliskie? Szczególnie ten plastik?

2. Czy bardzo utrudniony jest dostęp do czytnika linii papilarnych?

3. Ile trwała dostawa z ali?

 

 

Czytnik działa bez problemu. Tył rzeczywiście trochę śliski ale gumowe boki powodują że telefon trzyma się pewnie. Dostawa z ali 30 dni

Edytowane przez Snic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...