Skocz do zawartości

Szkła i etui do R3N (Kate)


gregsoir

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, maludroid napisał:

Kurs przeliczeniowy jest normalny, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Są koszty dla przelewy 24 lub blika - oni nie robią tego za darmo. To daje około 15 gr straty na każdym dolarze. Przy małych kwotach znośnie,przy dużych niepotrzebny koszt.

Ja wolę płacić w USD korzystając z walutomatu. Mam podpięta kartę walutowa na która przelewam dolce i płaci się automatycznie samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2017 o 22:43, Warson napisał:

z Czystą przyjemnością mogę polecić to szkiełko: https://pl.aliexpress.com/item/LEPHEE-2-pieces-Xiaomi-Redmi-note-3-Pro-32gb-Tempered-Glass-2-5D-Screen-Protector-flim/32762687860.html

właśnie dziś dotarło, nakleiłem w kilka sekund, bałem się że jak takie tanie to będą problemy a jest wręcz odwrotnie! REWELACJA!!! za cenę 17.80zł 2 sztuki szkła SZOK!

A są w nim 3 wycięcia tzn. na głośnik, czujnik zbliżeniowy i aparat?. Bo z tego co patrzyłem na komentarze to są tylko dwa.  

Edytowane przez dziadek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są w nim 3 wycięcia tzn. na głośnik, czujnik zbliżeniowy i aparat?. Bo z tego co patrzyłem na komentarze to są tylko dwa.  

Ja raz już zamówiłem i też dostałem z dwoma, wtedy lipa bo czujnik zbliżeniowy ciągle blokuje tel w czasie rozmów.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PatriotiC napisał:

A co myślicie o tym ? :> 
Szkoda że tylko złote zostały :P

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-etui-lenuo-szklo-se-152mm-i6720332137.html

http://allegro.pl/etui-skora-music-xiaomi-redmi-note-3-pro-se-152mm-i6662555744.html  

 

Tu masz do wyboru kolory

 

 

Edytowane przez mareg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, PatriotiC napisał:

A co myślicie o tym ? :> 
Szkoda że tylko złote zostały :P

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-etui-lenuo-szklo-se-152mm-i6720332137.html

Mam toto.Jest do kitu.Krawędzie boczne(długie)są równo z ekranem.A po przyklejeniu szkła są poniżej tego szkła.No i wycięty otwór na odcisk palca jest za duży. Może tylko u mnie tak jest,nie wiem.Ale jest bubel i mnie nie odpowiada.Czekam na plecki z AliExpres ,może będzie lepiej dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 21.02.2017 o 10:58, dziadek84 napisał:

A są w nim 3 wycięcia tzn. na głośnik, czujnik zbliżeniowy i aparat?. Bo z tego co patrzyłem na komentarze to są tylko dwa.  

Napisałem w tej sprawie do majfrenda. Twierdzi że mają dwa rodzaje: 1) dwa otwory, 2) tez dwa otwory z tym że ten jeden obejmuje głośnik i czujnik zbliżeniowy. Przy zamawianiu należy poprosić o ten drugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem na http://4kom.pl/product-pol-22363-Etui-Thin-Case-Redmi-Note-3-3-Pro-Czarne-Szklo.html 

Plastik pokryty matowym czymś. Ogólnie ok.  Trochę śliski ale dużo mniej niż sam telefon.Przyciski boczne lepiej by pasowały gdyby telefon lepiej przylegał do etui. Ale to nie jest duży problem. Przy tak małej ilości etui na rynku polecam. W komplecie za 40zl mamy szkło i jest na razie też Ok. Pozdrawiam AdamIMG_20170226_082248.thumb.jpg.d4a617f752b2f4cb2f2b935ac5a4825c.jpgIMG_20170226_082005.thumb.jpg.5c464086185ea263f0392abe416d1d21.jpgIMG_20170226_082540.thumb.jpg.d7ee2a12c47eb54745a0f6a384979f9a.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 08:42, adomen napisał:

Witam

Kupiłem na http://4kom.pl/product-pol-22363-Etui-Thin-Case-Redmi-Note-3-3-Pro-Czarne-Szklo.html 

Plastik pokryty matowym czymś. Ogólnie ok.  Trochę śliski ale dużo mniej niż sam telefon.Przyciski boczne lepiej by pasowały gdyby telefon lepiej przylegał do etui. Ale to nie jest duży problem. Przy tak małej ilości etui na rynku polecam. W komplecie za 40zl mamy szkło i jest na razie też Ok. Pozdrawiam AdamIMG_20170226_082248.thumb.jpg.d4a617f752b2f4cb2f2b935ac5a4825c.jpgIMG_20170226_082005.thumb.jpg.5c464086185ea263f0392abe416d1d21.jpgIMG_20170226_082540.thumb.jpg.d7ee2a12c47eb54745a0f6a384979f9a.jpg

 

Czy ktoś jeszcze oprócz adomen kupił powyższy plecak i szkło hartowane ze strony 4kom.pl. Proszę podzielcie się swoją opinią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2017 o 11:41, gonzo_86 napisał:

Ten silikon pasuje idealnie, wycięcia są na miejscu, wystaje ponad ekran oraz nachodzi na ranty telefonu z każdej strony. Szkoda tylko, że szkło nie ma wycięcia na czujnik zbliżeniowy bo wielkościowo było idealne.
http://s.aliexpress.com/Ub6Vfyqi

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za cynk

Właśnie dostałem silikon od tego sprzedawcy i jest niemal pod każdym względem idealnie dopasowany. Jedyne zastrzeżenie mam do dziury na głośnik z tyłu. Silikon nie zasłania go, ale dziura mogłaby być trochę mniejsza, zwłaszcza od góry.

Poza tym raczej nic nie znaczącym szczególe ideał, nachodzi na ekran, jest tak ciasno dopasowane że trzeba użyć nieco siły żeby założyć.

Zamówiłem 2go lutego, dzień później majfriend wysłał, 10 etui dotarło do Warszawy, a potem już tylko 18 dni do mnie, całe 25km...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Smelu napisał:

Czy ktoś jeszcze oprócz adomen kupił powyższy plecak i szkło hartowane ze strony 4kom.pl. Proszę podzielcie się swoją opinią.

 

Ja zamówiłem, ale niestety etui nie pasowało do telefonu. Dziwna sprawa bo w sklepie twierdzą jak byk, że jest do Kate. Niemniej, etui jest trochę za małe, przez co telefon nie daje się "wepchnąć" do środka. Wrzuciłem filmik żeby pokazać w czym problem. Czy jest to wadliwy egzemplarz i po prostu miałem takiego pecha? Sklep na szczęście zachował się bardzo elegancko i bez żadnych problemów przyznał mi zwrot kasy.

Pomijając kwestie rozmiaru to etui przyzwoite. Przyjemnie gumowany plastik dobrze się trzyma w dłoni, choć chyba łatwo go odrapać. Samo etui jest bardzo cienkie i nie pogrubia telefonu - wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk
Właśnie dostałem silikon od tego sprzedawcy i jest niemal pod każdym względem idealnie dopasowany. Jedyne zastrzeżenie mam do dziury na głośnik z tyłu. Silikon nie zasłania go, ale dziura mogłaby być trochę mniejsza, zwłaszcza od góry.
Poza tym raczej nic nie znaczącym szczególe ideał, nachodzi na ekran, jest tak ciasno dopasowane że trzeba użyć nieco siły żeby założyć.
Zamówiłem 2go lutego, dzień później majfriend wysłał, 10 etui dotarło do Warszawy, a potem już tylko 18 dni do mnie, całe 25km...

Etui u mnie nadal sprawuje się dobrze tylko trochę zżółtło, co przy mojej złotej wersji nie przeszkadza :-D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, majkoss napisał:

Kupiłem to samo na aliexpress za 22 zł. . Bardzo fajne etui. Polecam kolor czerwony do wersji z czarnym wyświetlaczem. 

Edytowane przez Myomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Jestem świeżym posiadaczem smartfonika Xiaomi i jestem mega zadowolony, niestety mam problem ze znalezieniem etui do wersji 152mm :( Zależy mi na tej gumie/silikonie, czy jak to się nazywa.

Powyższa opcja z AliExpress to jedyne wyjście w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce na tę chwilę są etui z tej pseudo skóry, w wersji same plecki lub w wersji zamykanej. Moim zdaniem porażka. Proponuje też uważać na aukcje na allegro gdzie pojawiły się takie, gdzie barany oferują etui nie dość, że z co najmniej dwukrotnym przebiciem to jeszcze jak się wczytasz to czas dostawy wynosi tyle co na aliexpress bo w naszym imieniu zamawiają. Moja propozycja jest taka, żeby kto umie to niech zamawia na aliexpress i najwyżej trochę poczeka. Ja osobiście zamówiłem etui + szkło 9h ale dwa komplety na wypadek jakbym zepsół naklejenie szkła a etui w dwóch wersjach kolorystycznych bo nie wiem które będzie ładniejsze. Mimo zamówienia 2x komplet całkowity koszt jest tańszy o połowę jak przy niektórych aukcjach na allegro bez szkła. Jak otrzymam, nakleje szkło i wybiore kolor etui to na pewno drugi komplet będę sprzedawał to dam znać na forum i ktoś kto nie chce czekać może będzie zainteresowany. Oczywiście będzie marża :-D Zamówiłem coś takiego. Myślę, że w przyszłym tygodniu będzie już u mnie.

https://www.aliexpress.com/item/for-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Special-Edition-Case-TPU-Silicone-Case-Cover-for-Xiaomi-Redmi/32787525510.html?spm=2114.13010608.0.0.vZzLp5

https://www.aliexpress.com/item/for-Xiaomi-Redmi-Note-3-SE-Global-Version-Tempered-Glass-9H-2-5D-Screen-Protector-Film/32777352019.html?spm=2114.13010608.0.0.vZzLp5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, na aliexpress to tak jak na allegro, są sprzedawcy i sprzedawcy. Ja jak na razie z ali mam dobre doświadczenia. Najdłużej na zamówione rzeczy czekałem 14 dni. Nie ma jednak reguły, kumpel czekał i 30 dni około. Musisz patrzeć na ranking/oceny sprzedającego. Na przykładzie etui co link dałem to towar zamówiłem 27 a 28 już poleciał samolotem do europy więc tak, myślę, że powinien być w przyszłym tygodniu a w najgorszym wypadku na 14 dzień od zamówienia max :-D nie bójcie się tam zamawiać, teraz mają tam przelewy24 więc jeszcze łatwiej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione z tych Twoich linków @Marszal198304. Zobaczymy czy i mi się poszczęści z realizacją :D

EDIT: yyyy, dostałem po kilku godzinach maila o treści "your order has been shipped". Ja coś źle rozumiem, czy oni właśnie sugerują, że ja już otrzymałem towar...?

Edytowane przez peciaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, peciaq napisał:

Zamówione z tych Twoich linków @Marszal198304. Zobaczymy czy i mi się poszczęści z realizacją :D

EDIT: yyyy, dostałem po kilku godzinach maila o treści "your order has been shipped". Ja coś źle rozumiem, czy oni właśnie sugerują, że ja już otrzymałem towar...?

Nie "otrzymałem" tylko że twoje zamówienie zostało wysłane a od tego jeszcze długa droga do otrzymania :)

Edytowane przez remus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 27.02.2017 at 9:30 PM, Smelu said:

Czy ktoś jeszcze oprócz adomen kupił powyższy plecak i szkło hartowane ze strony 4kom.pl. Proszę podzielcie się swoją opinią.

 

Ja kupiłem na aliexpress chyba to samo za 13zł 2,5 tyg temu. Myślę że w ciągu 2-4 tyg dojdzie, dam znać.

https://www.aliexpress.com/item/Free-Micro-USB-Cable-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Case-Military-Camouflage-Armor-Phone-Cover-Case/32716693087.html

Edytowane przez maludroid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupił taki silikon?

http://allegro.pl/etui-na-xiaomi-redmi-note-3-tpu-anti-shock-i6739609573.html

Jest to jedyne etui ze wzmocnionymi rogami, z tym, że oficjalnie nie jest dedykowane do Kate...Ciekawi mnie jednak, czy ktoś zaryzykował i próbował je naciągnąć?

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...