Skocz do zawartości

Szkła i etui do R3N (Kate)


gregsoir

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy udało się komuś już kupić szkło hartowane na ekran naszego tel dobrze pasujące bez luzów na rogach po 1mm jak i na szerokości, długości względem szkła na ekranie z wszystkimi wycięciami na głośnik, czujnik zbliżeniowy i kamerkę? Kupiłem już 2 wersję szkła na aliexpress i obydwie się nadają do kosza.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silikon pasuje idealnie, wycięcia są na miejscu, wystaje ponad ekran oraz nachodzi na ranty telefonu z każdej strony. Szkoda tylko, że szkło nie ma wycięcia na czujnik zbliżeniowy bo wielkościowo było idealne.
http://s.aliexpress.com/Ub6Vfyqi

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim szkle jest mowa, bo nie zajarzyłem. Widzę tylko silikon.

Usunęli z zamówienia, bo było dostępne przy wyborze zestawu. Chyba po założeniu dyskusji musieli usunąć, bo bardzo nalegali abym zmienił typ roszczenia i powód :-D a ja nie uległem :-P

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2017 o 15:43, tora napisał:

Do tej pory na telefonie miałem założone silikonowe etui od aze.com. Szukałem jednak czegoś masywniejszego, poza tym w silikonie od AZE kiepsko wychodziły mi zdjęcia z lampą. Mały otwór na lampę powodował że całe etui się świeciło wraz z obwódką na obiektyw. Uważam że lepszym rozwiązaniem jest wspólne podłużne wycięcie na obiektyw lampę i czytnik linii papilarnych co potwierdziło się w opisywanym poniżej etui.

Użytkuję zestaw szkło + silikon od AZE już jakiś czas i niestety potwierdzam. Z początku byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony, jednak z czasem zacząłem zauważać mankamenty.

Jeżeli chodzi o silikon - to, co wspomniane wyżej (światło lampy rozproszone na silikonie) oraz fakt, ze nie nachodzi na ekran - jedynie wystaje ponad.

Szkło - te niewielkie przerwy jednak okazały się wystarczające do tego, żeby szkło się przesunęło do prawej krawędzi i aktualnie nachodzi na przedni aparat. Zamiast jednakowej przerwy po obu stronach, mam jedną - większą - po lewej stronie. Do tego na bokach szkło odkleiło się i mam dwa bąble... Oczywiście będzie wymagane odklejenie i nałożenie ponowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o silikon - to, co wspomniane wyżej (światło lampy rozproszone na silikonie) oraz fakt, ze nie nachodzi na ekran - jedynie wystaje ponad.


Dlatego polecam z ali to co ja brałem, wystaje i zachodzi na ranty. Doszło w 2 tygodnie :-)
http://s.aliexpress.com/Ub6Vfyqi

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Proszę o podpowiedz odnośnie szkła do Kate. Zamówiłem szkło z aze i faktycznie okazało się że nie jest dopasowane idealnie do rozmiarów telefonu (szkło odstaje po obu stronach). Szkło przez te luki po pewnym czasie zaczęło się przesuwać i zasłaniać aparat a przy tym mega mnie denerwować więc je zdarłem :)  Widziałem że szkła/folie sprzedaje jeszcze sklep 3mk. Czy ktoś zamawiał szkło z tej strony ? Pasuje ono idealnie tak żeby nie odstawało ?

Chciałbym zamówić to szkiełko :

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-3-Global-International-3mk-FlexibleGlass/36738

Chyba że ktoś zamówił folie i jest zadowolony i też może ja polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na allegro kupiłam szkiełko optima do modelu kenzo, bo zależało mi na czasie. Na szerokość jest dobre, na długość brakuje 1mm na górze i 2mm na dole, ale nie przeszkadza mi to, dopasowałam szkło do otworów na aparat i głośnik i nic się nie suwa.

Etui tez kupiłam na allegro, takie z klapką, otwierane jak książka, można tam wsunąć też kartę lub banknot. Etui za 50zł z własną grafiką. To już moje trzecie etui od tego sprzedawcy, poprzednie kupiłam na telefony LG pół roku temu i jakoś się trzymają (jeden był mocno eksploatowany). Etui pasuje, chociaż otwór z tyłu na palca mógłby być większy nieco (ponownie skalibrowałam odcisk i działa sprawnie). Z przodu na górze otwór nie pokrywa się z głośnikiem, ale i tak zawsze gadam z otwartą klapką. Otwór przy wejściu usb też mógłby być większy, bo trochę ciężko jest podpiąć kabelek (silikon z góry trochę na niego nachodzi ale wystarczy go odgiąć, z drugiej strony może inaczej się nie da, bo i tak ten silikon jest już cienki w tym miejscu).

 

Ogólnie etui może nie jest jakimś cudem, ale można mieć na nim zdjęcie swojego ukochanego/dziecka/zwierzaka czy co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie pasują. Brałem jakiś czas temu flexible glass, i było do Kenzo. 

Tak, sprzedają Kate, ale mają akcesoria dla Kenzo. A dlaczego? Bo nazwa im się zgadza, tylko z nazwy telefonu coś wcześniej usunęli...

Przynajmniej nie robią problemów ze zwrotem.

Natomiast 3mk ma w ofercie produkty dla Kate, trzeba szukać na rn3p z dopiskiem international. Moje flexible glass dopasowane jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to 3mk Flexible Glass dla wersji kate i jest bardzo dobrze spasowane, wręcz do ułamków milimetra. Niemniej koło szkła to to nawet nie stało, wg mnie to jest po prostu gruby plastik i bardzo łatwo się rysuje. Należy też zwrócić uwagę na to czy jest trzecia warstwa ochronna ta z nalepką "3", bo ja dostałem bez tej warstwy a nalepka "3" była już przyklejona do warstwy właściwej, no i oczywiście przy zrywaniu odlepiłem całe szkło, na szczęście dało się je przykleić znów bez bąbli. Oczywiście po zerwaniu naklejek został na szkle klej po nich, który musiałem zmyć. Ale tak jak mówiłem wcześniej dopasowane jest idealnie, przejrzystość szkła też bardzo dobra.

Edytowane przez KungFuKarateMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś takie etui?
https://pl.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Se-Special-Edition-Case-Matte-Hard-Coque-Back-Cover-For-Xiaomi/32789776380.html
Na zdjęciach prezentuje się fajnie ale ciekawi mnie jak sprawuje się w praktyce.

mialem w redmi 3, bylo bardzo fajne. do note tez zamowilem je kilka dni temu.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Czystą przyjemnością mogę polecić to szkiełko: https://pl.aliexpress.com/item/LEPHEE-2-pieces-Xiaomi-Redmi-note-3-Pro-32gb-Tempered-Glass-2-5D-Screen-Protector-flim/32762687860.html

właśnie dziś dotarło, nakleiłem w kilka sekund, bałem się że jak takie tanie to będą problemy a jest wręcz odwrotnie! REWELACJA!!! za cenę 17.80zł 2 sztuki szkła SZOK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, całkiem fajne to etui i szkło tez ;-) podpowiedzcie jak najtaniej to kupić - w sensie jak płacić ? (nie mam konta walutowego, nie mam konta paypal ) Przelewem walutowym (poza UE to sporo doliczą) czy może kartą ? (ryzyko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego SE kupiłem takie coś:

http://allegro.pl/pokrowiec-mofi-vintage-xiaomi-redmi-note-3-szary-i6619373237.html?fromVariant=6619370300

Przy zakładaniu trzeba troszeczkę naciągnąć górę lub dół - później siedzi idealnie. Wszystkie otwory na przyciski, kamerkę i czytnik palca pasują. Tylko wycięcie na głośnik z tyłu lekko z góry nachodzi, ale dźwiękom to nie przeszkadza). Etui zamykane "na książkę". Brak okienka na froncie (trochę lipa, ale przynajmniej telefon zabezpieczony). Od wewnętrznej strony kieszonka na kartę płatniczą/dowód/prawko).

Z racji całkowitego zakrywania ekranu przez etui odpuściłem sobie szkło - zresztą nie znalazłem takiego na 152 mm (od razu się przyznaję, że jestem starej daty i nie kupuję za granicą za E lub $, bo nawet nie mam karty kredytowej :shock:).

Link do aukcji, ale sprzedawca przez telefon na hasło miuipolska podaje niższą cenę. Można zamawiać bezpośrednio u nich, bez konieczności korzystania z portalu aukcyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie odebrałem Etui Slim dla wersji Kenzo , ale pasuje w 98% idealnie. Minimalnie przyslania wejscie do słuchawek, ale to doslownie minimalnie. 
Szkło do 150mm ,sredniej jakosci. Za calosc zaplacilem 8,50 z przesyłką :)
Posiadam też etui z allegro do SE ,skórka o czarnym kolorze tylko na plecki . Pasuje idealnie i kosztuje  ponad 20zł , chyba tylko jeden allegrowicz posiada takie.

Dodatkowo zamówiłem sobie z aliexpress za 2,89 $ z dostawą etui + szkło dedykowane, chyba od tego sprzedawcy co kolega wyżej dał link:) Wciąż czekam na przesyłkę, wiec jak dojdzie to opisze wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, vonda said:

O!? nie mów, że można płacił w PLN ;-))

 a to skąd koledze Warson zrobiło się z 2 dolarów 17,80 ? ;-))

Kolego nie siej defetyzmu ;)

Od dawna kupuję na Ali za pomocą mTransferu, a teraz najczęściej BLIK'a. Kurs przeliczeniowy jest normalny, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Kolega Warson prawdopodobnie wylicytował dwa przedmioty (czyli pewnie jeszcze nie wie że dostanie 4 szkiełka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...