Skocz do zawartości

Szkła i etui do R3N (Kate)


gregsoir

Rekomendowane odpowiedzi

ja też mam taki powycinany do mojego R3 ale z innego źródła i mi to nie przeszkadza, a spełnia swą rolę w zupełności. Jeśli to z AZE ma podobnie i pasuje do Kate to chyba powinno być spoko. 27zł z przesyłką też nie wygląda źle.

Ciekawe kiedy pojawią się fotki tego silikona u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2016 o 22:19, acocieto napisał:

Byznesmen z łaski. 5 dych to co jest warte na Ali 5 -7$ z wysyłką.

 

Gdyby wysyłka z Azji kosztowała zawsze kilkanascie centów i trwałaby kilka dni to i cena byłaby inna. I pomysl sobie, ze ktos zaryzykowal miesiac temu czy to będzie pasowało i gdyby wmoczył to nikt mu nie odda straconej kasy.

Dnia 8.12.2016 o 11:10, acocieto napisał:

Większe chamstwo/cwaniactwo to wołanie za wysyłke 2x tyle niż faktycznie płaci sie inpostowi:
 Paczkomaty: 12.00  :o

Edytowane przez widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, widmo82 napisał:

Gdyby wysyłka z Azji kosztowała zawsze kilkanascie centów i trwałaby kilka dni to i cena byłaby inna. I pomysl sobie, ze ktos zaryzykowal miesiac temu czy to będzie pasowało i gdyby wmoczył to nikt mu nie odda straconej kasy.

 

 

Zobacz sobie na opis aukcji. Gość nie ma tego etui w domu, tylko zamawia z Chin po zakupie na jego aukcji (typowy dropshipping). Dodatkowo za przesyłkę, która na 99% jest darmowa krzyczy sobie 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje zamówiłem 28.11 także szło równe 14 dni. Rekord chyba do tej pory.
Redmi Note 3 PRO Special Edition Lenuo music II Series Leather Back Cover Case For Redmi Note 3 Pro International Edition 152 mm
http://www.aliexpress.com/item/32768553133/32768553133.html
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.aliexpress.com/item/32548100729/32548100729.html

Zamawiałem tutaj 2 sztuki tego samego dnia co etui, ale jeszcze nie doszło.

Dzisiaj dostałem szkiełko marki Global Technology zamówione od oficjalnego dystrybutora Xiaomi, czyli ABC Data. O ile Redmi Note 3 sprowadzają KATE, to akcesoria są do wersji chińskiej. Tak samo silikon, niby można naciągnąć, ale niesmak pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz polecam

Zamowilem sobie jeszcze jedno stąd

Capa For Xiaomi Redmi Note 3 Pro Case Accessory Silicone Plastic 2 in 1 Material Back Cover Coque Redmi Note3 Phone Bag Cases
http://www.aliexpress.com/item/32606993549/32606993549.html 
(from AliExpress Android)

przyszlo w 2 tygodnie. Uważam, że lepszego pancernego etui do Kate nie znajdziecie obecnie. Mimo delikatnego niedopasowania jak dla mnie jest super

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył jest śliski ale boki są gumowe i chwyt jest dobry i pewny. wadą może być to że nie każdy wtyk przy lądowaniu będzie dobrze pasował. Ja używam kabli blitzwoolfa i jest ok.

I jakość wykonania jest B.dobra. Te forumowe Xiaomi z Tajwanu przy tym są słabe. 

Myślę, że 4.5 $ mozna zaryzykować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Snic napisał:

Ja jeszcze raz polecam

Zamowilem sobie jeszcze jedno stąd

Capa For Xiaomi Redmi Note 3 Pro Case Accessory Silicone Plastic 2 in 1 Material Back Cover Coque Redmi Note3 Phone Bag Cases
http://www.aliexpress.com/item/32606993549/32606993549.html 
(from AliExpress Android)

przyszlo w 2 tygodnie. Uważam, że lepszego pancernego etui do Kate nie znajdziecie obecnie. Mimo delikatnego niedopasowania jak dla mnie jest super

 

ale to jest do kenzo jak rozumiem. Co rozumiesz przez delikatne niedopasowanie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...