Skocz do zawartości

Szkła i etui do R3N (Kate)


gregsoir

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, krzychu112 napisał:

Jakiś screen może jak to wygląda i gdzie to kupić, bo nie mogę namierzyć coś :( 

Nillkina do Note 2 kupowałem tutaj: https://www.aliexpress.com/item/for-Xiaomi-Redmi-2-3-Note-2-3-glass-Mi5-mi-5-Phone-Screen-Protective-Film/32691565725.html

Fotki jak to wygląda na moim telefonie na razie nie wrzucę bo nie mam czym zrobić.

A to dedykowane brałem stąd: https://www.aliexpress.com/item/9H-0-26mm-2-5D-Anti-Explosion-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-Xiaomi-Redmi-Note-2/32759698366.html

Edytowane przez Red Rice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, gonzo_86 napisał:


A tak nawiasem mówiąc widmo82 to czasem nie twoja aukcja? Bo dziwnie u sprzedawcy jest też szkło Mocolo ;-)

Tapnięte z RN3 PRO KATE
 

Tak to moja aukcja i nie tyle co po Mocolo mogłeś się domyśleć co po miejscowości takiej samej jak moja :) a multikonta na allegro są dozwolone :) 
Tak wiec mam 3 takie szybki do wersji Kate a telefonu już żadnego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały przegląd etui z klapką na Ali, bo jest już kilka modeli i kolorów opisanych wyraźnie jako dedykowane dla wersji KATE, może komuś się przyda to wrzucam linki:

aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-3-pro-Special-edition-Case-LENUO-Stand-Flip-Luxury-Wallet-Cover-For/32770323335.html

aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-Special-Edition-PC-PU-Leather-Phone-Case-for-Xiaomi/32771765690.html

aliexpress.com/item/152mm-Flip-Leather-Case-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-Special-Edition-Phone-Back-Cover/32771118827.html

Wiadomo, że z jakością może być różnie, ale chociaż na początek trzeba coś mieć na telefon, ja zamówiłem to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich też czekam z niecierpliwością na jakieś etui dostępne w Polsce teraz zamawiam chyba coś takiego tylko po to żeby telefon z rąk nie leciał ;)http://allegro.pl/etui-bumper-ramka-do-xiaomi-mi-max-redmi-3-pro-i6602731049.html 

co o tym sądzicie ?? na chwilę chyba będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2016 o 19:44, gonzo_86 napisał:

Do mnie dziś dotarło takie samo, za które zapłaciłem jakieś 15 zł. Oto parę foto, szkło na wysokość pasuje idealnie, mogło by być trochę szersze

Bardzo słabo wygląda to szkło... Nie żałuję, że nie zamówiłem. To w ogóle 2.5D?

Czy tylko tak mi się wydaje, a w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mareg napisał:

Witam wszystkich też czekam z niecierpliwością na jakieś etui dostępne w Polsce teraz zamawiam chyba coś takiego tylko po to żeby telefon z rąk nie leciał ;)http://allegro.pl/etui-bumper-ramka-do-xiaomi-mi-max-redmi-3-pro-i6602731049.html 

co o tym sądzicie ?? na chwilę chyba będzie ?

To super uniwersalna "gumka" . A zwykle jak coś jest to wszystkiego to ... wiadomo. Upewnij się czy telefon nie jest do tego za cienki.

Sam bym pewnie stale strzelał z tych wąskich elementów na wysokości przycisków i pewnie zaraz bym popsuł:P

Daj znać jak nabędziesz i fotki koniecznie zapodaj Kaśki w tych gumeczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sacree napisał:

Bardzo słabo wygląda to szkło... Nie żałuję, że nie zamówiłem. To w ogóle 2.5D?

Czy tylko tak mi się wydaje, a w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach?

Też do mnie dotarło,w rzeczywistości naprawdę wygląda świetnie za 14zł.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kyniolus73 napisał:

a co ty szorujesz tym po podlodze ?:) u mnie się trzyma choć mam grafitowe 

Naprawdę bardzo dbam o telefon, noszę go też w luźnej kieszeni plecaka, czy kurtki, dlatego tym bardziej jestem zdziwiony. Na rogach zaczyna pojawiać się miedziowy kolor. Najgorzej, że wbrew oczekiwaniom, na razie nie pojawia się nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kupna silikonu od xiaomi_pl na Alledrogo. Ja kupiłem do RN3 i R3S. Goscie wystawili 3 czy 4zl ale dowalili przesyłke zac13 zl najniższa, by tego szmelca nie zwracać im. Chodzi o to że Silikony mają na bokach, zgrzew/rant po produkcyjny. Tak więc nie dać się tego trzymać, bo ciągle czuć pod palcami. Generalnie jest to wkur.....ajace strasznie.

Mogę dodać zjeszcze że Silikony z Kate wejdzie w silikon do Kenzo, ale krawędź górna i dolna nie zachodzą tak jak na boczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Deus napisał:

Na Ali pojawiło się nowe (wyglądające dość pancernie) etui pod Kaśkę:

https://pl.aliexpress.com/item/New-Case-for-Xiaomi-Redmi-note-3-pro-Special-Edition-360-Degree-Rotate-Armor-Phone-Case/32775706455.html?isOrigTitle=true

tylko sprzedawca trochę świeżak :(

Napisałem do sprzedawcy żeby potwierdził, że etui pasuje rzeczywiście do naszych "kate". W tytule wyraźnie dał informacje że pasuje do special edition, ale już w szczegółach produktu jest  np.: Kompatybilny model : Xiaomi  redmi note 3 pro, co się wzajemnie wyklucza.

Wydaje mi się że znalazłem identyczne etui: https://www.aliexpress.com/item/Hongmi-Note-3-Pro-Cover-360-Degree-Swivel-Rotation-Rugged-Hybrid-Kickstand-Heavy-Duty-Case-For/32697823179.html  i tu sprzedawca wyraźnie ostrzega, że nie pasuje do international version.

Przez to że Xiaomi dał taką samą nazwę dla dwóch różnych modeli telefonów zrobił się straszny bałagan przez co występują różne nieoficjalne identyfikatory naszych wersji " kate, international version, special edition, 152mm".. Część sprzedawców akcesoriów w ogóle nie orientuję się że są to dwa różne telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tora napisał:

 np.: Kompatybilny model : Xiaomi  redmi note 3 pro, co się wzajemnie wyklucza.

Część sprzedawców akcesoriów w ogóle nie orientuję się że są to dwa różne telefony.

Co się wyklucza? Sam nie wiesz co piszesz. 
Część nie wie a część udaje, że nie wie by Ci co mają zwykłe, kupowali z myślą, że kupują do wersji Kate. To nie są dwa różne telefony, różnią się jedną rzeczą: LTE800 przez co są dłuższe o 2mm. Jak klient nieświadomie kupuje to później są takie żale na necie.

To co znalazł gonzo to fajna sprawa dla tych co chcą sobie zmienić wersję kolorystyczną telefonu :)

Edytowane przez widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2016 o 09:02, grabusss napisał:

To super uniwersalna "gumka" . A zwykle jak coś jest to wszystkiego to ... wiadomo. Upewnij się czy telefon nie jest do tego za cienki.

Sam bym pewnie stale strzelał z tych wąskich elementów na wysokości przycisków i pewnie zaraz bym popsuł:P

Daj znać jak nabędziesz i fotki koniecznie zapodaj Kaśki w tych gumeczkach.

Witam przesyłam zdjęcia :) gumka nawet pasuje, jakkolwiek to brzmi ;) nie zasłania żadnych złącz czy przycisków no i telefon pewnie leży w dłoni,wiec zanim doczekam się silikonu na cały telefon to powinno spełnić swoją rolę :)

IMG_0006.JPG

IMG_0007.JPG

IMG_0008.JPG

IMG_0009.JPG

IMG_0010.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kawril napisał:

Jakieś info zwrotne o dostępności szkieł/etui od etuo lub aze?

22.11.16 AZE odpisał mi na pytanie dotyczące szkieł i etui: "

Witam

Szkła hartowane są już dostępne, wkrótce będą silikony

Pozdrawiam"

Chcę kupić etui. Wchodzę od czasu do czasu na ich stronę, ale w ofercie nadal nie znalazłem etui.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, acocieto napisał:

Właśnie dostałem maila od AZE z ta informacją. I zaciekawiony zapytałem zwrotnie co oznacza "zamiennik" - odpowiedzi jeszcze nie mam . Może to z wersji Chińskiej RN3?hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grabusss napisał:

Właśnie dostałem maila od AZE z ta informacją. I zaciekawiony zapytałem zwrotnie co oznacza "zamiennik" - odpowiedzi jeszcze nie mam . Może to z wersji Chińskiej RN3?hehe

Zamiennik, czyli nie oryginalne od mi. Żona ma w r3p taki silikon, to po prostu ma powycinane otwory wszelkie, a na przykład we wzmocnionym od mi są wytłoczenia na przycisk zasilania i głośności i dziurki na głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...